Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már olyan, hogy nőgyógyás...

Volt már olyan, hogy nőgyógyásznál teljesen (felül is) le kellett vetkőzni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 15:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nagyon kiszolgáltatoot az ember lánya, 17 évesen még nem túl bátor, hogy ellent mondjon és először voltam életemben nőgyógyásznál.

Szinte hálát éreztem amikor túl voltam az egészen, hogy végre vége és túléltem.

2015. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én hálát nem tudnék érezni ha így magaláznának!

Már 15 éve is volt internet ahol utána lehetet nézni mindnnek,nem hogy most.


Változtatni már nem tudsz de segíteni másoknak hogy ne járjanak így tudsz!


Nekem 14 évesen gerincferdülés gyanújával kellett röntgentre és orvoshoz mennem,de simán szótam persze normálisan az orvosnak addig nem vetkőzöm le amíg rendesen a függöny nincs elhúzva,mert kint munkások melóztak,jó lett volna a belátás és semmi gond nem is volt emiatt,meg 9 évesen a gyerekorvosnak is szóltam amikor úgy gondolta hogy sok a beteg,gyorsabban menne ha kettesével hívná a gyereket szülőstül,hogy én nem fogok idegen szülő,meg másik gyerek előtt levetkőzni(már cicisedtem)☺

2015. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!