Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetet az? Késik a mensim,...

Mi lehetet az? Késik a mensim, de most valami kifolyt a hüvelyemből.

Figyelt kérdés
07.19-én megkellet volna jönnie,de azóta se jött meg,a párommal nem szeretkeztünk az utóbbi menstruációm óta,de nem jött meg 19-én,viszont ma valami fehér nyúlékony valami folyt ki a hüvelyemből,mint amikor ogazmusom van,mi lehet az?
2015. júl. 25. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
számos oka lehet, ezt távdiagnosztizálni nehéz. A folydogáló fehér nyúlós valaminek Trichomonas-, vagy gombafertőzés a legvalószínűbb oka, kivéve, ha mégis szeretkeztél.
2015. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valoszinuleg gombas fertozes, elofordulhat attól h valahol elmentel a mosdoba.. Van erre egy krem+hüvelykúp.. Canesten kombi a neve, viszont nem a legolcsóbb, de biztosan használ.
2015. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az jelezheti azt, hogy hamarosan megfog jönni. Nekem is volt már párszor, mikor a hüvelyváladékom jelezte úgymond a menstruációt előre.... És nekem még soha nem volt semmilyen gombám és fertőzésem............ 30/nő
2015. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval valószínűleg ezért késik a mensim? Mert ha megjött volna amikor kellet,akkor pont ma múlt volna el.
2015. júl. 25. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!