Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs probléma? LENT

Menstruációs probléma? LENT

Figyelt kérdés

szóval hónapok óta 'koplalok'(én nem érzem úgy) előszőr napi 800-500 kalóriát ettem,ma már kb.napi egy barackot,de nem is ez a lényleg hanem.

a menstruációm rendszertelen volt mindig is,de mostmár utoljára júlis elején jött meg (azt hiszem)

érzem,hogy mostanában kell megjönnie,mert nálam ezt nagyon lehet észlelni,és ma meg is láttam egy kis vércseppet az alsóneműmben,"elláttam magam",de nem vérzek..szerdán megyek pajzsmirigyvizsgálatra és ott meg kell mondjam mikor jott meg utoljara.mit mondjak? ez gond lehet?



2015. júl. 25. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

minek a pajzsmirigy vizsgálat? egyértelmű, hogy az alultápláltság miatt nem jön meg. menj szépen pszichiáterhez, hátha nem kell koporsóra költeni a rokonaidnak a közeljövőben!


amúgy meg a dokinak az igazat mondjad: koplalsz és nincs menzesz, max pár csepp vér

2015. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondd el így, ahogy ide leírtad. Hogy Július elején jött meg de most is volt egy csepp de utána semmi. Ez a legtisztább.
2015. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A kórosan sovány, alultáplált, bulimiás vagy anorexiás lányok-nők esetében gyakori, hogy nem menstruálnak rendesen, vagy egyáltalán.

Ez nem menstruációs probléma, te beteg vagy! Pszichésen!

Fordulj nagyon sürgősen szakemberhez, mielőtt kórházba kerülsz, netán leállnak a szerveid és meghalsz! Bocs, ha nyers voltam, de hidd el, hogy jelenleg a menstruációs gondod a legkevesebb!

2015. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bàrmi gond lenne a pajzsmirigyeddel. Az anorexiás lányoknak általában nem jön meg rendesen a menzeszük.

Ha rendesen ennél, akkor egy idő után rendeződne a dolog, ha nem, akkor lehetne másra gyanakodni.

A napi egy baracktól meg a kórházban fogsz kikötni.

Amúgy ugyanezt mondd el, amit itt leírtál.

2015. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azért megyek,mert rendszeresen nézetni kell a pajzsmirigyem nehogy leálljon,szóval nem vagyok alultáplált és erős csontozatú vagyok nagyon szóval még nehéz is vagyok
2015. júl. 25. 23:50
 6/11 A kérdező kommentje:
ja és Június-t akartam írni,nem júliust!
2015. júl. 25. 23:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem eszel bakker, mert anorexiás vagy!

Kövérnek gondolod magad, pedig szerintem nem vagy több 50 kg-nál, hozzá meg tuti, hogy magasabb vagy, mint 160 cm.

De ez csak egy tipp.

A szervezet, hogy tudjon működnek, a szerveid, hogy tudjanak működni, ahhoz enni kell, megfelelő mennyiségű táplálékot kell bevinni. Napi 1 barack olyan, mint halottnak a csók! Semmi, nulla! Éhen halsz, vagy kiszáradsz!

2015. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne mondd már nekem, hogy nem vagy alultáplàlt, mikőzben egy barackon élsz naponta! Megmondod hány centi és hàny kg vagy?
2015. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
168 cm,61 kg vagyok...
2015. júl. 26. 10:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg nem anorexiás méretek, de itt az alultápláltságon nem is pont ezt értjük, hanem azt, hogy nem kap megfelelő tápanyagot a szervezeted! Egy barack az nem elég a testednek, felborul az egyensúly és ez okozza nagy valószínűséggel a menzeszed kimaradását. Kezdj el rendesen enni, napi 3-4x, legyen benne fehérje is és minden más, amire a szervezetednek szüksége van.
2015. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!