Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs probléma? LENT

Menstruációs probléma? LENT

Figyelt kérdés

szóval hónapok óta 'koplalok'(én nem érzem úgy) előszőr napi 800-500 kalóriát ettem,ma már kb.napi egy barackot,de nem is ez a lényleg hanem.

a menstruációm rendszertelen volt mindig is,de mostmár utoljára júlis elején jött meg (azt hiszem)

érzem,hogy mostanában kell megjönnie,mert nálam ezt nagyon lehet észlelni,és ma meg is láttam egy kis vércseppet az alsóneműmben,"elláttam magam",de nem vérzek..szerdán megyek pajzsmirigyvizsgálatra és ott meg kell mondjam mikor jott meg utoljara.mit mondjak? ez gond lehet?



2015. júl. 25. 22:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az alakod tökéletes. Semmi szükséged arra, hogy koplalj.

Táplálkozz egészségesen (egyél mindent, amire a szervezetednek szüksége van) és mozogj.

Ha te így is kövérnek látod magad, ezáltal koplalsz, akkor ettől válsz anorexiássá és ha továbbra is így koplalsz, akkor leszel te még 50 kg is, de előbb jutsz kórházba!

2015. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!