Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől alakulhat ki spontán...

Mitől alakulhat ki spontán hüvelyi vérzés?

Figyelt kérdés
Egy nappal a menstruációm vége után spontán vérzésem volt kb egy fél betétnyi. Fogalmam sincs mitől lehetett (már elállt) még szűz vagyok úgyhogy nem vetélés. Sos

2015. júl. 26. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kóros. Még kinyílt egy kicsit a méhszáj, és úgy látszik volt még bent menstruációs vér. Ettől nem kell megijedni, ez még a menstruáció vége.
2015. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Ez biztos? Elég félős vagyok!
2015. júl. 26. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, semmi baj. Valószínűleg maradt fent egy kicsi ami utólag jött ki. Sőt, nekem az utolsó napom előtt minden hónapban "üres" az éjszaka, másnap szó szerint még számítok egy kevésre. De volt, hogy egy nap is kimaradt és utána jött még egy kicsi.
2015. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2015. júl. 26. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs baj, hihetsz nekem! Nem vagyok fiatal, így volt már ilyen az életemben rengetegszer.
2015. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!