Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végleg le kell mondani a...

Végleg le kell mondani a normális házaséletről?

Figyelt kérdés
A feleségem, amikor elkezdődött nála a klímax, elkezdett össze-vissza vérezgetni, és valami polipot találtak nála, amiért elvégeztek nála egy egészségügyi kaparást. Azóta úgy beszűkült, hogy még az ujjam se nagyon megy be. Innentől kezdve hiába a síkosító, azt mondja, nagyon fáj neki,és lehetetlen a behatolás. Létezik valami segítség? Vagy örökre mondjak le róla, hogy ne csak kézzel elégítsük ki egymást?

2015. júl. 31. 16:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
52%

Ez pszichés eredetű, vaginizmusnak hívják.

[link]

2015. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
95%
#10-es, jó hogy nem már azt ajánlod neki, hogy kérjen tb-re eutanáziát. Miért ne élhetne nemi életet, ha ehhez van kedve? Annyira nem öregek, 50 körül lehetnek.
2015. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
14%
Mert egy idosodo embernel mar nem a szexnek kellene lennie a kozponti temanak az eleteben es nem az idetlen tiniktol tanacsot kerni, kozben lehuzni a mamat, hogy milyen a puncia. Azert, mert egeszsegesen erett embernek ilyan gondolatpk mar nem izgatjak az agyat. Hat azert!
2015. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ki kell ábrándítsalak. Egészséges, érett emberek 40-50 körül általában még vígan szexelnek. Szörnyű, igaz??

Hát még, ha tudnád, hogy akár 60-70 évesen is!

Ronda dolog ez az élet annak, aki szerint az "öregeknek" már nem jár testi öröm.

2015. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
67%

#13, lehet, hogy a te agyadat már nem izgatja a szex, de nem minden nő frigid :D

A hozzád hasonlóak szoktak hisztizni, hogy a férjük lecserélte őket egy huszonéves cicára, akinek nem undorító az orál, az anál, sőt a szex sem úgy általában.

2015. júl. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 50 éves volt a feleségem, még naponta szerelmeskedtünk. Most már csak hetente. És elhiheted, 10-es, hogy sokkal jobb, mint tinikorban volt.
2015. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Új fejlemény. Ma megpróbáltam beszélni vele, és emlékeztetett rá, hogy ennek már 3 éve, azóta nem csiáltuk rendesen.Hiába, már egy kicsit szenilis vagyok. Az, hogy csak ujjazzuk,illetve kézzel elégítsük ki egymást,nem lelkesít,így csak kb. 3 hvonta szexelünk. Pedig ha volna célom,kibírnám, hogy addig ne verjem ki,hogy jobban álljon, de így elintézem magam akár naponta többször.
2015. júl. 31. 21:08
 18/32 anonim ***** válasza:
Esküszöm mintha egy 14-15 éves kamasz fiú valaszát olvasnám.Már bocsi :(
2015. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Pedig már a legrosszabbra is gondoltam. Mi lenne ha a szülinapjára felkötném magam? Ő az elmúlt 3 évvel vág vissza nekem. Ha nem lenne az, hogy valaki soha nem volt partner semmiben, akkor nem vártam volna 3 évig a próbálkozással. Elég ellenségesen fogadta azt is, hogy megmondtam, kellene kezdeni valamit a vaginizmusával. Itt már lehet, hogy nem csak a szex, hanem a kapcsolatunk is halott.
2015. aug. 2. 17:35
 20/32 anonim ***** válasza:

Nehogy megöld magad miatta!


Válj el,vagy ha nem lehet (pl.:anyagiak miatt) akkor kefélj mást!

2015. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!