Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem normális amiket csinálod,...

Nem normális amiket csinálod, mégsem tudok nemet mondani magamnak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.

Soha nem mertem senkinek elmondani, miket csináltam... Tudom, hogy nem normális, de nem tudom visszafogni magam.

Ilyenekre gondolok, mint például az exem, aki életem első szerelme volt (1 évig voltunk együtt), ő 1,5 évig vissza akart kapni, nekem nem kellett, mert durva dolgokta csinált és kiszerettem belőle. Fél éve nem zaklat, nem keres, összejött egy csajjal és boldog vele... Én azóta zaklatom őt, egyszerűen képtelen vagyok elfogadni, hogy nélkülem boldog. Minden féle álneves facebook profilról, írogatok neki "valaki" nevében. Úgy adom elő, mintha az a valaki, egy régi ismerősöm volna. Tudom, hogy ez beteges, de egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne tegyem. már vagy 4-5 olyan profilt csináltam, ami valójában hazugság. Az egyikről bejelöltem a csaját (mint "állatvédő liga", mert azt tudtam, hogy vissza fogja jelölni, így látom hogymit oszt meg, mit ír ki), a másikról az exemnek írtam, stb stb...

Lassan már beleőrülök abba amit csinálok. TUdom, hogy nem nomrális és hogy nem lenne szabad... De képtelen vagyok túltenni magam..

Mit tegyek hogy vége legyen?? Nem akarom ezt tovább csinálni, nem akarok többet ártani...


2013. ápr. 18. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszihológus.
2013. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem birod elviselni h mar nem vagy neki fontos. biztonsagot jelentett hogy szeret meg ha te nem is ot. Mindig kis trauma amikor elmulik a szerelem. ezzel en is igy vagyok 19evesen. Minden pasi akit nagy nehezen levakartam magamrol atlag kb 1ev egyuttlet utan, honapokig zaklatott ongyilkossaggal fenyegetozott azt mondta nem bir elni nelkulem. aztan ugye ennek is egyszer vege, beletorodik. akkor meg en estem panikba hogy. ur isten nem szeret tud nelkulem elni. es elkezdtem a zaklatast. en vissza is csabitottam de banom mert ez csak jatszadozas. Utana ujra szakitottam mert rajottem h miert is szakitottam eloszor :D

talpra kell alni nem szabad senkit zaklatni mert azzal rosszat teszel. orulj neki hogy megbekelt az exed azzal h szakitottal ne akarj neki rosszat.

Utolag biztos h nevetni fogsz magadon h miket muveltel :D addig meg elvezd a jo idot es csinalj olyan dolgokat amik elterelik a figyelmedet rola.

2013. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Kaptam pár levelet emiatt a kérdésem miatt, amik segítettek. Illetve az is, hogy te ezt leírtad, kedves második. :)

Talán csak annyi kellett, hogy "valakinek elmondjam". Eldöntöttem, hogy továbblépek rajta, mert ha továbbra is ezen agyalok, úgy nem csak tőle, magamtól is megvonom a nyugalmat és a lehetőséget, hogy boldog legyek nélküle.

2013. ápr. 21. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!