Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végleg le kell mondani a...

Végleg le kell mondani a normális házaséletről?

Figyelt kérdés
A feleségem, amikor elkezdődött nála a klímax, elkezdett össze-vissza vérezgetni, és valami polipot találtak nála, amiért elvégeztek nála egy egészségügyi kaparást. Azóta úgy beszűkült, hogy még az ujjam se nagyon megy be. Innentől kezdve hiába a síkosító, azt mondja, nagyon fáj neki,és lehetetlen a behatolás. Létezik valami segítség? Vagy örökre mondjak le róla, hogy ne csak kézzel elégítsük ki egymást?

2015. júl. 31. 16:36
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
van ilyen, ez nem problema egy nonel. 32 ev utan oldjatok meg ezt a gondot nem ez a legfontosabb mar ilyenkor az eletben. tudom mert mi is 38 eve vagyunk hazasok. az en ferjem is orokke rajtam logna ha hagynam;-)))de mi jol megvagyunk ezzel. amikor valtozokorba leptem komoly problemak voltak jartunk terapiara is most mar OK de nem volt konnyu menet.
2015. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ha szereted,megérthetnéd, neki se könnyű.Viszont nálad is eljöhet az az idő,mikor már nem úgy működik a dolog odalent.El kell fogadni, hogy öregszik az ember.

Nem halsz bele,ha néha maszturbálsz.

2016. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!