Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz es tampon gondok?

Menzesz es tampon gondok?

Figyelt kérdés
olyan problemam lenne amit igazan meg sem tudok fogalmazni de megprobalom,orok eletemben tampont hasznaltam, sose volt ilyen gondom cs az elmult par honapban, hiaba van benn a tampon mindig kicsurranik mellette, de nem vér hanem inkabb levego illetve atlatszo folyadek, en sem ertem, a tampon valoszinuleg jol van felhelyezve mer a ver nem szivarog at, es cserelem rendesen mer higiena manias vagyok, ugyh nem ertem ezt az egeszet, lehet nem is ertheto amit leirtam?
2014. máj. 22. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy a levegő csurran ki mellette?
2014. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem pisi ?esetleg valami fertőzést össze szedtél?
2014. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
olyan mint mikor szexelunk nos jon ki légbuborék a puncibol, jobban nemtom leirni, es vele olyan attetszo folyadek is,nemhiszem h lenne fertozesem, mert en nagyon odafigyelek magamra, felek mindenféle megbetegedestol ezert nagyon tisztalkodom..de amugy is azt is felszívna a tampon...fuuu nemtudom mashogy megfogalmazni :/
2014. máj. 22. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
A túl gyakori tamponcserétől kiszáradhat és begyulladhat a hüvelyfal.
2014. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
amugy ez igaz, enyem ha meg a menzeszem szaraz is, nehezen helyezem fel...de tuti nem ettol jon ki levego a puncimbol meg valamilyen folyadek, de lehet ereszt a tampon bar azt ketlem
2014. máj. 22. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!