Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfi vagy nő nőgyógyászt...

Férfi vagy nő nőgyógyászt válasszak?

Figyelt kérdés

Eddig, amíg csupán 3-4 vizsgálatom volt, mindig anyukám orvosához mentem, aki férfi. Viszont én szeretnék orvost váltani, nem azért mert rossz orvos, csak frusztrál, h anya is hozzá jár (nem tudom, hogy miért)

Férfi vagy női orvost válasszak? Nektek melyik vált be jobban? 17/L


2015. aug. 19. 19:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
45%
Én inkább női orvost választanék.
2015. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem az orvos nemétől függ, hogy mennyire jó a szakmájában. A nő és férfi dokik között is vannak jók és rosszak egyaránt. Én speciel voltam férfinál is, nőnél is, egyikkel sem volt gond.
2015. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Egyetértek a második válaszolóval. Ne a neme alapján válassz orvost. Kérdezz körbe az ismerőseid, barátaid között, hogy ők kit ajánlanak. Ha nőt, akkor nőhöz menj, ha férfit, akkor férfihez.
2015. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Egyértelmű, hogy női orvost!

Csak egy dolgot mondj ami a női orvos ellen szól!

2015. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Én sokáig nőhöz jártam és mindig azt gondoltam engem férfi nem vizsgál meg soha! Aztán bravúros műtéttel férfi orvos mentette meg a méheket amikor daganatos lettem. Mostmár csak őhozzá vagyok hajlandó járni.
2015. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Méhemet bocs elírtam.
2015. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

"Csak egy dolgot mondj ami a női orvos ellen szól!"


Semmi nem szól ellene, de mellette sem.


Egy női orvos is lehet bunkó és érzéketlen, ez nem az orvos nemétől függ.

2015. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

mindenképpen női orvost keress, ha van rá lehetőség, ő mégiscsak jobban "képben van" mint a férfiak.

Könnyebb a közös hangot is megtalálni egy "sorstárssal", nem fog olyan hamar lehisztisezni, mint egy férfi, akinek sose volt még csak menszesze sem.

Valóban semmi sem szól ellene, inkább csak mellette.

Az általános modor viszont egyforma mindkettőnél.

2015. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én nőhöz járok,alaposan utána néztem,csak jót hallottam róla.Én csak nőhöz szeretnék járni,nekem előtte könnyebb levetkőzni,férfi előtt nagyon zavarna,akarmennyire is jó pofizna velem,fusztrálna.


Én anyám orvosához nem mentem volna el,unszimpi volt és csak nőt tudtam volna elképzelni.Meg én olyan orvoshoz járok aki egyedül dolgozik,nem szerettem volna ha vizsgálat közben az orvoson kívül más is látott volna.


Döntsd el neked ki előtt könnyebb levetkőzni,ki fusztrál kevésbbé!

És utána keress olyan orvost akiről csak jót hallani.

2015. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Mindenképpen női orvost válassz ha találsz jót, hiszen ő is nő! Amig a férfinak magyarázgatnod kell problémáidat ő már - jó esetben - a második szó után tudja hogy miről van szó.

És ugye a meztelenkedés is könnyebb.

2015. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!