Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek ajánljatok jó nőgyógyás...

Kérlek ajánljatok jó nőgyógyászt Zalaegerszegen! Várhatóan császármetszés és problémás terhesség esetére kit válasszak?

Figyelt kérdés
Az előző gyerkőc a Kádasinál született, de nagyot csalódtam benne. Most a Kovács dokihoz járok, de úgy tudom, nála már nem tudok szülni, hisz nyugdíjba vonult. Dr Németh Gábor, Dr Goldfinger... segítsetek!

2013. ápr. 29. 12:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha kettő közül akarsz választani, akkor Németh Gábor. Én a Zétánál szültem, egyszer simán, másodszor császár, mindkétszer minden oké volt, bár mindkét gyermekem koraszülött, kis súlyú volt, de erről nem a doki tehet. Arra sem lehet panaszom, hogy nem nézett rám szülés után, majdnem mindennap jött (négy hétig voltunk bent), a gyerek után is érdeklődött. Talán az szól ellene, hogy viszonylag fiatal és "csak" szakorvos, mindig a főnökhöz rohangáltak megbeszélni a dolgokat. Miért csalódtál a Kádasiban? Priviben is leírhatod, eddig mindenki csak dicsérte.
2013. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
26%
Dr. Horváth Tihamér őt nagyon tudom ajánlani maximálisan meg vagyok elégedve vele! Zétánál szültem én is koraszülésem lett, majdnem a másik kettőnél is őket is nála szültem, most nincs ilyen gondom mert Tihamér Dr. megelőzte a bajt. A harmadik babám szerencse, hogy most itt futkos mellettem Dr, Goldfinger volt ügyeletes haza akart küldeni, hogy én ma biztos nem szülők, nagyon nehezen hívták be az orvosomat Zétát szombati nap volt, NST-t sem akart Goldfinger csinálni pedig 7 perces fájásaim voltak, azt mondta itt nem lesz baba menjek haza, akkor a szülésznő kérte, hogy legalább egy NST legyen azóta is hálát adok neki, mert nagyon leesett a szívhang a babámnál ahogy jöttek a fájások, pár percen belül bent voltam a szülőszobán, többszörösen a nyakára volt tekeredve a köldökzsinór a picimnek, de ha akkor hazaküld..... bele sem merek gondolni.
2013. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Sajnos nálam a genetika a hunyó, 32. hétnél tovább nem igazán táplálja a babát a méhlepény. Egyébként ha a Kovácshoz jársz, és már nem vállal szülést, akkor a legegyszerűbb lenne megkérdezned, hogy ő kit ajánl.
2013. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Kovácshoz járok és tőle fogom megkérdezni kit ajánl.

2 Hüvelyi szülésem volt, ha nem lesz gond, akkor én csak szülésznőt választok és ügyeletesnél szülök

Mikor mész legközelebb hozzá?

2013. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszaitokat, nagyon hasznosak voltak.

Nekem is két koraszülésem volt eddig, ezért parázok most ennyire, hogy jó szakember kezébe kerüljek. Tudom, hogy nem csak ezen múlik, de nekem fontos...

Egyébként a védőnőm mondta (nem tudom mennyire igaz), hogy a Kovács doki a Goldfingerhez küldi a kismamáit, de én hozzá nem igazán szeretnék, hallottam ezt-azt, elég durva dolgokat is biztos kézből.

A Dr Horváth Tihamér is szimpi volt anno, csak senki semmit nem tudott róla mondani nekem. A Zétát rengetegen ajánlották, de őt túl fiatalnak gondolom. Úgyhogy a Dr Horváth Gábor és a Tihamér között gondolkozom igazán. A legközelebbi találkozásom hamarosan lesz a Kovács dokibácsival, konkrétan rá fogok mindenre kérdezni!

Várom további véleményeiteket!

2013. ápr. 29. 14:39
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt irom kihez ne. A Györét messziől kerüld el, az életemmel játszott, a hanyagsága majdnem az életembe került. azt leirod privátban h a Kádasiban mért csalódtál? Amúgy a Zétát sok ismerősöm dicséri.
2013. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
41%
Én is maximálisan Dr. Horváth Tihamért tudom ajánlani neked, nagyon precíz mindenre részletesen odafigyel, egy terhesgondozása 25 perc mely nagyon alapos, nem drága orvos, és kiváló szakember. !:)
2013. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Ok, akkor eddig 2:1 a Tihamérnek.

A Kádasit küldöm priviben, elég durva a sztorim vele és nem akarom más kedvét nyilvánosan elvenni tőle.

2013. ápr. 29. 15:08
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

A Kovács a Goldfingert azért ajánlotta annak idején, mert ő helyettesítette.

Amúgy a Kovács lánya a Németh Gáborhoz járt nála is szült

2013. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
56%
Jah a Tihamér szerintem nagyon pénzéhes.Semmi pénzért nem mennék hozzá
2013. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!