Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én nagyon fogyózok de nem...

Én nagyon fogyózok de nem vagyok csont vékony ennek ellenére, hogy lehet, hogy olyan tüneteim vannak, mintha anorexias lennék ez, hogy lehet? Kezd kialakúlni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

feltehetően normálisan kéne úgymond fogyóznod, akkor lehet nem lenne ilyen gond.


Mit csinálsz konkrétan??

2008. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Keveset eszek naponta 1-szer étkezem de előfórdúl ,hogy 2-szer kicsit és tornázok sokat...ezeket!:)
2008. jún. 2. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
elmarad a mensid pl? nekem is elmaradt, pedig 56-58 kg voltam és vagy 175 cm, szóval annyira nem sovány. aztán viszajött úgy fél év múlva (de lehet, hogy azért mert akkor vmnennyire többet ettem). más tünetek mik vannak?
2008. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megnézed, minden diétában napi ötszöri étkezés van. Nem azzal fogysz, hogy egy nap hányszor eszel, hanem hogy mit és mennyit. Reggelire egyél kb. egy szelet kenyeret (de ne fehéret) valami felvágottal és zöldséggel (az nagyon fontos, mert különben kialakul a vitaminhiány), tízóraira egyél gyümölcsöt, ebédre próbálj zöldséglevest enni (habarás nélkül) vagy valami sovány húst zöldséggel, uzsonna lehet szintén gyümölcs, vagy egy szelet rozskenyér valami zöldséggel, vacsira meg valami levesféle, vagy ilyesmi. És ez mellett tornázz. Nézz szét a neten, biztos találsz neked való diétát. A lényeg, hogy kerülj mindent ami zsíros, cukros vagy lisztes. Viszont ne feledkezz meg a vitaminszükségletről, napi egyszer fogyassz valami tejterméket is, és minden nap többször egyél gyümölcsöt, zöldséget.
2008. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!