Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez már haladásnak számít?...

Ez már haladásnak számít? (anorexiás tüneteim voltak/vannak, próbálok hízni)

Figyelt kérdés

Próbálok többet enni és leküzdeni a lelkiismeretfurdalásomat.Tehát ma ettem:

reggel: egy szendvics salátával és egy pohár kakaó

délelőtt: egy alma és egy mandarin

ebéd: husleves:répa husi krumpli és egy teljes kirölésű szendó, egy szelet csoki

5körül: egy alma mandarin pár szem dió


2009. nov. 23. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhanagy haladás,büszke lehetsz magadra,csak így tovább!!Minden nap kábé eszel ennyit,és rendbe fogsz jönni nagyon hamar!Sok sikert!:)
2009. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Te állapotodban mindenképp javulásnak számit,csak igy tovább!!;)
2009. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

most ne ilyedj meg ezektől az "ügyes vagy" válaszoktól!!! erre tényleg figyelj hogy attól hogy a környezeted/barátaid örülnek hogy eszel ne ilyedj meg és ne menj vissza oda ahol én vagyok... sokkal de sokkal jóbb és szebb életed lesz ha sikerül és nem csak neked hanem a családodnak is!

én is próbálok egyébként többet enni de még nem nagyon megy (ha van kedved adhatsz pár tanácsot:)

2009. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát elég drasztikus dolgokat mesélt nekem nővérem. Meg elég drasztikus dolgokat olvastam erről. Egyrészt lelkiismeret furdalásom lett, hogy ilyet teszek a testemmel, másrészről nem jön meg már egy ideje. :S Neked iylen problémád nincs?:S
2009. nov. 27. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!