Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1hete csúszik a mensim....

1hete csúszik a mensim. Normális ez? Lehet h azért amiért anorexiás tüneteim vannak?

Figyelt kérdés

Már többen felfigyeltek rá h naponta 1x eszek..és h még akkor is tiltakoziok a kaja ellen..először csak koplalásna indult ez, mert nem tetszettek a nyári fotók rólam(fürdőrucis) De most ugy belejöttem a nemevésbe h ez jo nekem..viszont már megkellett volna h jöjjön..de még csak jelét se adja..Am nem idegeskedek,tehát az is kizárva h attol legyen..A terhesség meg főleg kizárva, mert most leegem lett a pasikbol(multko 2idősebb pasi lefogott..es azota haragszom rájuk..)

16vok(és 4éve van meg,tehát már beállt..eddig..még az elején volt h kimaradt 3honapra..akkor is így h augusztusba megjött és legközelebb csak novemberbe)


2008. szept. 7. 10:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyél tényleg!

és nekem általában azért szokott késni mert életmódváltozás miatt! sok stressz ér, vagy többet alszol, teljesen más a napirended

mivel diák vagy, nyáron persze, hogy más a menetrend és szeptembertől is... mindenesetre egyél!!!

2008. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!