Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy érzem gondok vannak a...

Úgy érzem gondok vannak a ciklusommal. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy az első 3 nap borzasztó nehéz, nagyon görcsölök, néha a lábamon se tudok megállni. Előtte már másfél héttel elkezdődnek a tünetek. Feszül a mellem, fáj a hasam és annyira ingerlékeny leszek hogy hihetetlen. Az utóbbi akaszt ki a legjobban. Tudom hogy csak önuralom kérdése az egész de sokszor nem bírom már. Kihat az egész életemre, folyton csak szorongok. Nem úgy kell elképzelni hogy kiabálok mindenkivel de ilyenkor nehezebben tolerálom mások hülyeségeit is. Szinte "depressziós" leszek az ilyen időszakokban és engem is zavar.

A menzeszem általában 1 hét késéssel szokott megjönni, de júniusban kimaradt. (a suli miatti idegesség gondolom) Júliusban jött meg és szintén nehezen bírtam. Augusztusban megjött időben viszont előtte nem voltak tüneteim. Nem feszült a mellem, nem fájt a hasam csak ideges voltam. Viszont az elején 3 napig csak vérezgettem, majd utána megvolt normálisan, de a hasam sem fájt annyira mint szokott. 3 napja elmúlt és most kezdett el feszülni a mellem és a gyomrom is rendetlenkedik egy ideje. Mi lehet a baj? Orvoshoz még nemtudom mikor fogok eljutni. 21/L



2015. aug. 22. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
leírnád, hogy pontosan mikkor volt az előző 5 menzeszed kezdőnapja?
2015. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Március 22-26

Április 16-22

Május 20-24

Július 16-22

Augusztus 15-21

A június meg ugye kimaradt.

2015. aug. 22. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon rendszertelen ciklus, minél előbb menj orvoshoz, kérj hormonvizsgálatot is!
2015. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!