Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt depresszió,...

Menstruáció előtt depresszió, öngyilkossági gondolatok. Normális?

Figyelt kérdés

A menstruáció előtti egy hétben mindig felhalmozódnak a negatív dolgok és olyankor öngyilkossági gondolataim vannak, állandóan csak sírok és úgy viselkedek, mint egy pszichopata. Pedig valójaban egy optimista, életvidám lány vagyok, sírni sem szoktam, a rossz dolgok is elmennek a fülem mellett.

Ez az egy hét teljesen kikészít, rendesen depressziós leszek (nem a menstruáció gondolatától, mielőtt még félreértené valaki) és amilyen állapotba kerülök olyankor, félek hogy még csinálnék valamit magammal...

Mitől van ez? Normális? Lehet ellene tenni valamit?


2015. szept. 7. 18:05
 1/3 anonim válasza:
100%
Ilyen már nekem is volt, sőt, mindig van,de azt hittem csak velem...én is életvidám vagyok, de menstruáció előtt, alatt nekem is öngyilkos gondolataim vannak. Lehet, hogy ez normális,de lehet, hogy nem,szerintem próbáljunk meg optimisták maradni, mást nem tudok. Nem tudok semmi mást mondani, de ha ez megnyugtat,velem is ez van...
2015. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a hormoningadozás váltja ki ezeket a problémákat. Nem tudom, hány éves vagy, a gyógyszertárban lehet kapni a premenstruációs szindrómára való készítményeket. A patikában érdeklődj, hogy mit ajánl a számodra. Én ilyenkor sok szénhidrátot, csokit eszem. Persze, ha valaki túlsúlyos, vagy fogyózik, ez nem feltétlenül járható út. Egy-egy ilyen zabálós hét után persze odafigyelek, hogy mit eszem, de ahogy "megjön", utána már elmúlik a kellemetlen érzés és nem is kívánom annyira a csokis, szénhidrátos dolgokat.
2015. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
A nők többsége menstruáció előtt feszült, sírós, de szerintem ezek az öngyilkossági gondolatok némi aggodalomra adnak okot,ezt azért nem ártana valakivel megbeszélni! A csokiterápiával egyet értek!
2015. szept. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!