Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a változást a...

Mi okozhatja a változást a ciklusomban?

Figyelt kérdés
Június közepén voltam utoljára az akkor még barátommal, nem ment el bennem, csak sajnos előnedv kerülhetett az ujjairól belém vagy egyszer akkor, amikor a gumi elkezdett lecsúszni róla aktus közben, de időben észrevettük, még rajta volt teljesen az óvszer, és abbahagytuk (ez megnyugtat valamennyire, hogy így nem kerülhetett belém előnedv). Azóta most volt a 3. menstruációm, ami a szokásos 6 nap helyett 5 napig tartott, az 5. nap rendes vérzés már csak este volt, de este annyi vér jött ki belőlem, amennyi 5. nap egy egész nap alatt szokott. Azóta (ez múlt vasárnap volt) folyamatosan barnázok, szerdán nagyon sok jött is ki belőlem. Nem érzek semmilyen tünetet, a mellem is a júniusi incidensek óta ovu után megduzzad, mensikor elmúlik, viszont ez az ugyan csak 1 nappal rövidebb ciklus, de rövidebb, és ez a sok barnázás aggaszt. Mi okozhatja?
2015. szept. 11. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Tök normális. Én sose nézegetem, hogy most melyik nap mennyi van az előző ciklus napjaihoz képest. Néha 4 napos, néha 6. Nem gond.

19L

2015. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! :)
2015. szept. 14. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!