Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen szituban indult meg a...

Milyen szituban indult meg a szülésed? Otthon/este/nappal/vendégségben/vásárlás közben. Stb? Mit csináltál akkor?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 19:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
meginditottak a korhazba mind ket gyerekemnel
2011. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Reggel 5:59-kor arra ébredtem, hogy szivárog a magzatvizem:D Meg se mertem moccanni:D Másnap reggel majdnem 7-re lett meg a lányom.
2011. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Otthon aludtam volna,éjfél volt,felébredtem a fájásra,lezuhanyoztam,és ébresztettem a férjem,hogy megyünk szülni,ő meg a fejére húzta a takarót,hogy:Most aludtam el,már menni kell?Mondom igen!Ő meg azt hitte dolgozni kell mennie,és nem kelt...:-) Mondom:Na,nem megyünk? Miért te is jössz? Hát mondom szülésnél nem ártana ha én is ott vagyok :-)
2011. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Egész éjszaka fájásaim voltak majd reggel bementünk a kórházba még pár órát vajúdtam és megszületett a lányom.

Nekem mindig az járt a fejembe,hogy a bevásárló központ közepén vagy ilyesmi helyeken fog elfolyni a magzatvíz...de nem így lett :) Miután a doki burkot repesztett akkor folyt el.

2011. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én már túlhordás miatt bent feküdtem a kórházban. És 40+5 hetesen indult meg a szülés. elfolyt a magzatvizem hajnali 1-kor.
2011. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Be kellett feküdnöm szept.8-án túlhordás miatt,másnap indították volna, teljesen kész voltam, hogy miért nem lehet"normálisan" kezdődnie.Fél 1-kor voltunk Pose-n, már nagy batyuval, aztán mentünk az osztályra.Épp töltöttük ki a felvételi papírokat, amikor3-kor éreztem egy fájást, aztán jött a többi, egyre jobban, egyre sűrűbben.Fél 8-kor már a szülőszobán voltunk, és 22:20-kor már babáztunk, úgyhogy a kismamaosztályon ki sem csomagoltam,csak a gyermekágyason.:):)
2011. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Péntek este néztem a helyszínelők sorozatot,és egyszer csak elkezdett szivárogni a magzatvizem.irány a kórház,de baba csak szombat du. fél 5re lett meg.
2011. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Első gyerek éjfélkor indultak meg a fájások,a másodikkal a doki indította meg
2011. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
elsőnél hajnalban elment a nyákdugó, toxémia miatt kórházba mentem azonnal és aznap éjszaka született meg a lányom. 2.-nál indították.
2011. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Éjjel 3:30-kor arra keltem,hogy nagyon kell pisilnem.Mire feltápászkodtam már csurgott a lábamon.A nagy kómában azt hittem h bepisiltem és amikor felkapcsoltam a lámpát a wc-ben akkor szembesültem vele,hogy ez magzatvíz.Szóltam a páromnak mi a szitu,ő 1 perc alatt már ruhában ült és engem várt.Én még elmentem fürödni stb.Kb 1 óra múlva a kórházban voltunk.15:07-kor született meg a kisfiam császárral.
2011. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!