Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kedveltem Rékát a férjével...

Kedveltem Rékát a férjével együtt egészséges család egészséges gyerekekkel, de vajon otthon is ilyen kiálhatatlan ha valaki jobb nála, mint vendégségben. A saját gyerekeit is ilyen viselkedéssel alázza otthon? Csak azt nem látyuk!

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ki a fene az a Réka?
2008. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem lehet egy kérdést értelmesen feltenni és helyes kategóriába tenni???
2008. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
A kérdésedre válaszolva: egy újabb magyar sztár, aki az égvilágon semmit nem csinált. Botránnyal csinál magának reklámot ha másképpen nem megy. A negatív reklám is reklám. Szerintem egy rossz indulatú kis senki a stöpszli kis férjével együtt. Sajnálom, hogy Gangszta Zoli nem verte bele a betonba azt a kis hülyét. :(
2008. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja! Most nézem, hogy nem is a kérdésre válaszoltam. Nem baj leírtam a véleményem róluk. :)
2008. dec. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges család? Szerintem nagyon káros az édesítőszer amit mindenhez hozzáadnak.
2008. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Apropó, édesítőszer. Norbi a nagy fitnesguru nem tudja megkülönböztetni a cukrot az édesítőszertől a süteményben? Ez a nagy egészség mánia csak duma kifelé. Fogadok, hogy egész nap szalonnát fal a család. :)
2008. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, amikor valakinek az agyara megy mar a penz, akkor nagykepuve valik, kifordul magabol.
2008. dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Istenem, de irigyellek, hogy a nagy gazdasági világválság és az élet igazi gondjai ellenére te ezen izgulsz, és ez a legnagyobb problémád. Taníts kérlek.
2008. dec. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Én külföldröl néztem meg a cikket.

Nos:

Nekem egyàltalàn nem szimpatikus ez a Réka.

Én nem vagyok közismert sztàr,de igényes annàl inkàbb.

Viszont voltam màr olyan helyen ebédre meghivva,ahol a macska az asztalon feküdt,a szöre szàllt mindenmerre.Mégse nyilvànitottam ki véleményemet.

Tanultam:Leggközelebb nem megyek oda,finoman viszautasitom a meghivàst.

Nagyon csunya példàt mutatott,ételt kiköpni....

Afrikàban,meg màs orszàgokban sajnos a gyerekek koszos vizet fogyasztanak,biztos vagyok benne,hogy ök igen csak örültek volna annak az ételnek.

Egyébként is gyerekkoromtol ugy tanultam,hogy ételt nem mocskolok.

Vagy nem is kezdek neki,vagy ha nem izlik,finoman megjegyzem,hogy fàj a hasam,rosszul vagyok,stb. stb. de ételt nem kritizàlok!

Igenis megérdemelte,hogy valaki kiosztotta.

Ràaadàsul egy idösebb hölgynek,akàr elismert ,akàr nem,a tiszteletet illik megadni.

Én csak azt tudom mondani,hogy elöttem szépen lejàrattàk magukat,de gondolom,nem csak én vagyok igy ezzel.

2008. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, csak azt az egyet áruld el, hogy mi az a "látyuk"!!!!

Na jó, még valamit: jártál te iskolába??

2008. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!