Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S reggelre hatalmas seb...

S. O. S reggelre hatalmas seb a kutyámon, mitől?

Figyelt kérdés

Reggelre borzalmasan nagy seb lett a kutyámon,bolha irtóztam következő napra sem múlt ,majd gyógyfüves fürdőbe tettem és mégis rendületlenül vakarózik.

Fotó csak erős idegzetűeknek: [link]



2015. jún. 20. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Házipraktika helyett orvos kellene
2015. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kis faluban lakom, leghamarabb is majd hétfőn tudok dokit hívni hozzá de addig valami ötlet??
2015. jún. 20. 20:11
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Valoszinuleg bolhaallergia, orvosi beavatkozas nelkul, akar ket het is kell a teljes begyogyulasig. Az en kutyamnak is volt egy inyekcio utan par nap alatt elmulik.
2015. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Borzalmas... Szerencsétlen kutya :( Minél előbb mutasd meg orvosnak, neten keresztül még egy doki sem diagnosztál! Addig is kezeld a sebet Betadinnal!
2015. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Ezt egy éjszaka alatt nehéz összehozni.... A bolhaallergia kis sebként kezdődik és elég sok idő kell mire így néz ki. Az én kutyám is volt és érdekes módon 12 óra leforgása alatt semmit nem nőtt a seb, amit megtaláltam.Az, hogy ehhez mennyi idő kell fogalmam sincs,mert az én kutyám aznap orvoshoz vittem.
2015. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Ja, hogy ez már nem mai csak hülyén fogalmaztál. Mond mért nem tudtad tegnap elvinni orvoshoz?Ne várd már meg míg elfertőződik istenem...
2015. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Addig az az ötletem, hogy vidd el egy rendes állatorvoshoz, jól felszerelt rendelőbe. Ha rajtad lenne ekkora viszkető seb, szerintem nem érdekelne, hogy a háziorvosod mikor rendel, mennél az ügyeletre halálos pánikban.
2015. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azért mert tegnap reggel még nem így nézett ki.Tegnap csak vakaródzott akkor bolha irtóztam le.Átfésültem de egy darab bolhát nem találtam rajta de egy kis seb sem volt még akkor rajta.Ma reggel meg kimegyek és tiszta vér volt. Nem 12 óra alatt csinált hanem kb 6 alatt.
2015. jún. 20. 21:03
 9/20 A kérdező kommentje:
Itt nincs állatorvosi ügyelet ,de nem is ilyen tanács kéne hogy vigyem orvoshoz ezt magamtól is kitalálom hanem hogy addig mit csináljak vele???
2015. jún. 20. 21:05
 10/20 anonim ***** válasza:
És az nem lehet, hogy arra a szerre allergiás, amit használtál?
2015. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!