Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális reakciója a...

Szandraga kérdése:

Az normális reakciója a szervezetemnek, hogy a 90 napos diéta elkezdese óta heti egyszer úgy leesik a vércukrom, hogy összeesek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha valaki kizárólag fehérjét fogyaszt, akkor abból lehet ilyen probléma. A szénhidrátra szükség van az élethez, a cukorbetegek is fogyasztanak csak kevesebbet.
2014. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Neked megfordult a fejedben, hogy ez normális??
2014. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Normális reakciója a szervezetednek.

Hogy azt a kúrát csinálod az már nem normális.

2014. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, miket eszel (a diéta szerint 3 szénhidrátnapot követne egy fehérjenap, de láttam én már igen különböző hozzáállású 90 napos étrendeket...), de teljesen normális, ha egy rendes test kiakad a 90 napos agyrémtől. Ha én pillanatnyi elmezavarban belekezdenék, az első nap zsírhiányt kapnék és feladnám.

Mikor esik le a vércukrod? Én akkor vagyok rosszul, ha túl kevés szénhidrátot vittem be (elég ritka és lövésem nincs, mikor mit csinál a vércukrom, de logikus, hogy sok szénhidrát után a semmit rosszul viseli a test), akkor természetesen eszem szénhidrátot (jobbára gyümölcsöt) és hamar rendbejövök, az összeesést nem várom meg.

2014. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

90 napos diéta tömény szénhidrátevés. Számos betegség 'normális' mellette.


Elvileg senki sem eszik így, gyakorlatilag az emberek direkt betegítik meg magukat..

2014. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" Az normális reakciója a szervezetemnek, hogy a 90 napos diéta elkezdese óta heti egyszer úgy leesik a vércukrom, hogy összeesek? " - Mondhatni igen.


A szervezeted azt akarja mondani, hogy: " Te hülyülsz velem ? Oké , akkor én is hülyülök veled ! Lássuk ki szórakozik jobban ^^ "

2014. máj. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jókat mosolyogtam a válaszaitokon :D köszönöm szépen. Hát nemtudom.. Hatásos a diéta, úgy olvastam, úgy cs imalom h fehérje, keményítő, szénhidrát majd egy gyumolcsnap, és.újra.. Leggyakrabban gyümölcsnsp után történik..
2014. máj. 31. 14:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Hatásos? Mennyi embernél mennyi testzsír csökkenést segített és mennyi izomtömeg csökkenés mellett?
2014. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valamiért Svédországban túlsúlyosoknak a ch-szegény étrendet ajánlják fogyáshoz, nem a ch gazdag szétválasztó diétát.
2014. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

„Hatásos a diéta “ – Nem, csak te gondolod, hogy hatásos. Jelentős vízveszteség és izomveszteség megy végbe, semmi több.


Persze így is le lehet fogyni, 70 kg-ról mondjuk lemegyünk 50 kg-ra, csakhogy ez a 20 kg nem zsírból való, hanem izomból, ergo a zsírszövet megmarad és az távolról sem lesz olyan esztétikus ( és egészséges sem ), mintha az izomtömeg jelentős részét fenntartottad volna és inkább zsírból faragtál volna le ( amihez persze nem a 90 napos diéta vezetne ).

2014. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!