Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » S. O. S. kérdés! Ez várható...

S. O. S. kérdés! Ez várható reakciója volt a szervezetemnek, vagy nagyon nem normális?

Figyelt kérdés

Múlt hét kedd óta nem tudok enni, naponta 1db háztartásikeksz vagy egy falat kifli amit tudok enni. (Lelki eredetű probléma miatt) A folyadék bevitel is megáll a napi 3-4dl nél. A vizeletem színe és mennyisége nem lépett meg, mert mindig is kevesebbet ittam mint a normál, de nem is ez a lényeg most. Az első pár ilyen drasztikus "nem bírok egy falatot sem lenyelni" napban egyáltalán nem volt székletem, de két napja nagyon folyós, hasmenéshez hasonló. Igazából egyszer csak a semmiből megcsikordúl a hasam és ha kimegyek akkor ez a vízszerű, kis mennyiségű széklet van. Ha nem mennék ki a mosdóba egy fél pillanat alatt elmúlna a csikorgás és semmi nem lenne.

Szóval a kérdés adott, a maga nem normális helyzetében ez normális reakció vagy sem?

(Most 49-50kg, 172cm. A depresszió és stressz előtt kb 54kg)

21 L


2011. szept. 20. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez is az idegeid miatt lehet szerintem. Ennyi étel és folyadékbevitel mellett nincs mi meghajtana, viszont okozhat hasmenést a stressz... De saját tapasztalat, hogy mikor padlón voltam, és elegem volt mindenből fogékonyabb volt a szervezetem a fertőzésekre is.

És nagyon vékony vagy te lány:S Lehet eljött az ideje, hogy segítséget kérj.

2011. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon pocsékul is érzem magam, gondolkodom pszichológuson, de a magánrendelésre most nem telik az sztk-ban meg csak hónapok múlva lesz időpont. Csoportfoglalkozás pedig nem menne.

Amúgy köszönöm a választ.

2011. szept. 20. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, akkor legalább diétázz(keksz, krumpli, rizs, pirítós), próbálj ki valami probiotikumost, és irass fel valami étvágygerjesztőt. Anyukámnak a Peritol használt, 40 kilós volt előtte és majdnem 10 kilót szedett fel.

Azt is érdeklődd meg, hogy van-e iskolapszichológus ahol tanulsz, vagy a munkahelyeden. És attól még jelentkezz be az SZTKba.

2011. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem tudok enni, ahogy a számba kerül az étel gombóc lesz a torkomban. Szinte mintha bűntudatom lenne, hogy "ilyenkor" eszek. Otthon próbálnak segíteni, meghallgatnak, próbálnak tanácsot adni, megynyugtatni, de mind hiába...
2011. szept. 20. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem sértésből mondom, és gondolom, hogy fogsz reagálni, de lehet be kéne feküdnöd kórházba még most, mert ha még több kiló lemegy akkor mindenképp be fognak fektetni, csak már akaratod ellenére. Nagyon hamar ki fogsz száradni így.
2011. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi történt veled te szegény lány??? Amúgy legalább inni igyál, mert veseköved lesz, ha így folytatod. Igyál mondjuk finom cukros teákat, vagy üdítőket, ásvány vizet, ha a csapvíz nem megy.
2011. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!