Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kérdezzem meg anyukámat...

Hogyan kérdezzem meg anyukámat, hogy használhatnék-e tampont? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Mikor 11 éves koromban megjött, azt mondta, hogy úgy se használhatok tampont, úgyhogy el is rakta. Azóta használtam már strandra, de az ugye nem mindennapi. Viszont elegem van a betétből, nekem ez nem higiénikus, kényelmetlen meg minden. Eldöntöttem, hogy most 14 évesként szerintem már használhatnám, de félek, hogy anya leüvölt és nem használhatok... (Igen, nem túl fényes a viszonyunk)

Szóval tudnátok írni konkrét kérdéseket? Nagyon félek megkérdezni..

Köszönöm előre is!



2015. nov. 22. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Anya, szeretnék most már rendszeresen tampont használni, mert a betétet túl kényelmetlennek találom, nem is érzem magam biztonságban, tartok az átázástól, így nekem jobb és kényelmesebb is lenne. Használni tudom, csak szeretném, ha most már ezt használhatnám.

De amúgy meg gondolom van zsebpénzed, vagy kap anyukád utánad családi pótlékot, ha ő nem veszi meg, akkor vedd meg te.

2015. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is hasonló(na jó,azért ennyire nem durva),de tök kiakadt elsőre(bár azóta hozzászokott,és megveszi nekem)mikor tamponra akartam váltani,és megmondta hogy ő nem vesz.

Ha van zsebpénzed,vedd meg magadnak,de nem kell titkolni szerintem legalábbis,majd hozzászokik.

2015. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, tényleg nagy dolog ez nekem, még ha gáz is! Igen, én is erre gondoltam, hogy ha nem engedi akkor veszek, csak el akarok kerülni egy újabb veszekedést. Köszönöm, ment a zöld pacsi! :)
2015. nov. 22. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen váltottam csak, mert "féltem" tőle. Azóta bánom, hogy nem használtam hamarabb, sokkal jobb, mint a betét. Most 19 éves vagyok, már csak tampont használok, és egy tisztasági betétet teszek alá, hogyha esetleg szivárog, azt felfogja.

Egyébként anyudnak nem muszáj az orrára kötni, gyakorlatilag semmi köze hozzá, hogy mit használsz, és nem szólhat bele.

2015. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En jarok uszi es anyukám mar vett tampont ha kene. De nekem meg nem volt bátorságom ele állni a tampon miatt igy elvettem es azota egészséggel hasznalom uszashoz meg tesi órákon. Majd el kell neki mondanom es ez a helyzet amibe én vagyok kellemetlenebb lesz. Csak legyél oszinte. Meg egyszerubb ha nem szemtől szembe hanem telefonba hozod fel ezt a kerdest. En telefonon mondtam el neki hogy Megjött. Ne félj mi van akkor ha lecsesz.
2015. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!:) Hát igen, csak az a baj, hogy neki kell megvennie, nem nekem. Ezért akarom elmondani neki, hogy ne utólag jöjjön oda, hogy ezt honnan vettem és minek... Köszi mindenkinek, megpróbálom megbeszélni vele!:)
2015. nov. 22. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!