Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orvoshoz forduljak?

Orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Üdv. 1 éve van spirálom. 3-4 hónapja vettem észre hogy mikor nem menseselek akkor is ilyen karamellszínűt váladékozok. Nincs semmi erőteljes szaga, nem fáj semmim, rendszeresen tisztálkodok, férjemmel is minden rendben van ilyen téren. Próbáltam már 2X hüvelygomba elleni tablettát, egy ideig nem volt ilyen színű váladék, aztán megint.Ez a spirál miatt lehet? Szükséges orvoshoz fordulnom?

2015. dec. 11. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem nagyon egyszerű a válasz. Ha elmész orvoshoz és kiderül, hogy nincs semmi baj nem veszítettél semmit. Sőt, még meg is nyugszol.

Ha nem mész el és utólag kiderül, hogy kellett volna és baj van, máris veszítettél. Szerintem menj el. Ha mást nem, legalább megtudod mi van.

2015. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyulladást okoz, és attól van. Természetesen menj orvoshoz. Lehet antibiotikumot fogsz rá kapni.
2015. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!