Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehetek ennyire tág...

Hogy lehetek ennyire tág mikor még nem is szültem?

Figyelt kérdés
A hüvelyembe állandóan levegő áramlik, ha lehajolok, leszállok a bicikliről, leülök stb. Csinálom az intimtornát már jó ideje, érzem is, hogy izomlázam van, mellette mozgok is és mégsem javul a helyzet. Nagyon el vagyok keseredve, sokszor elfog a sírás. Hogy lehetek ennyire tág mikor nem is szültem még? L/23

2015. dec. 21. 20:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek, ha nem változik a helyzet?
2015. dec. 21. 22:40
 12/12 anonim ***** válasza:

Milyen intimtornát csinálsz? És hogy tanultad meg? Mert az ugyanis nem normális dolog, hogy izomlázad van töle, illetve hogy nem használ.


A megfelelöen és rendszeresen végzett intimtorna igen látványos eredményeket okoz, nekem - négy gyerek után - fél év gyakorlás után annyit feszesedett a hüvelyem, hogy a párom rákérdezett, hogy mi lett velem, mert sokkal jobb a szex.


Mellesleg a nögyógyász a legtöbb esetben nem vesz észre egy kezdödö méhsüllyedést, mert fekvö helyzetben vizsgálja a nöt, és akkor a megsüllyedt még szépen visszacsúszik a helyére. Ezért ilyen gyanu esetén kérni, kell, hogy ülö helyzetben is nézzen meg, mert akkor elöbb észrevehetö.

2015. dec. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!