Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális dolog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog, ha nem hív meg semmire?

Figyelt kérdés

1 hete vagyunk együtt, 18 évesek vagyunk.

Exem sokszor fizette a kajámat, mozijegyemet, belépőmet valahova. Nem azt mondom, hogy elvárom, hogy mindent a pasi fizessen, viszont a mostani mindig csak a saját részét fizeti, és nem ehhez vagyok hozzászokva.

Nekem meg nincs túl sok pénzem...:/ Szingliként sem tudtam spórolni, de most meg végképp nem tudok.


Biztos vagyok benne, hogy nem mindenki fogja elolvasni az egész kérdésemet és mindenféle mocskolódások és szidások érkeznek majd, hogy nekem csak a pénz kell és nem tartok ki mellette sokáig... Oké, felkészültem, támadjatok :D De valaki segíthetne is picit, ha megkérhetném.

Lehetne valamit tenni, hogy eszébe jusson néha meghívni ebédelni vagy venni nekem egy kólát?


2016. jan. 5. 23:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
Ez tudatos dolog részéről,ne várd,hogy változni fog a helyzet és szerintem nem is lesztek sokáig együtt.
2016. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
56%

"Nem azt mondom, hogy elvárom..."


De, azt mondod!

2016. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Azt várnám el hogy néha ő is fizessen helyettem, de mondom, te sem olvasod el második a teljes kérdést, de még a mondat második fele is nehezedre esik (hogy mindent a pasi fizessen)... Kíváncsi vagyok, ezt a választ el tudod-e olvasni :D
2016. jan. 5. 23:21
 4/33 anonim ***** válasza:
44%

Kicsit más a gondolkodása nem a dolgokról, nyilván tudatosan csinálja.

Szerintem nem fog változtatni később sem.

Nekem a tököm leszakadna az állandó számolgatástól,ki mire mennyit, mikor hol... stb.

Ehh.

Mondjuk én köztudottan nagylelkű vagyok.

Te meg hagyd abba a zsidó palik elcsábítgatását.

2016. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
65%

Nyugodj meg, barátom! Elolvastam! :) Leegyszerűsítettem a választ, de nem fogtad fel! De most kérdést teszek fel, hátha így elgondolkozol, és észheztérsz! Jól figyelj! ;)


Miért fizesse a te részed a barátod? Mi az ok?

2016. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Huh, nehéz volt figyelni, de megpróbáltam. :)

Nem tudom, ez ilyen íratlan szabály... Te még nem fizettél semmit a barátnődnek? Vagy a pasid neked? (Nem tudom milyen nemű vagy)

És mivel exem sokszor fizetett, azt hittem, más fiúkba is bele van nevelve, hogy meghívom a barátnőmet vacsizni néha.

2016. jan. 5. 23:33
 7/33 anonim ***** válasza:
74%

1 HETE vagytok együtt.

Mégis hány helyre tudtatok eddig elmenni? :D

2016. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

5 :)

Ebből 2x vettünk valamit.

2016. jan. 5. 23:46
 9/33 anonim ***** válasza:
32%

Figyeltél? Ügyi vagy! (TAPS) Fiú vagyok, és sokmindenre meghívtam a barátnőm, ahogy ő is engem! Mert ketten vagyunk, és egymást egészítjük ki! Szeretjük egymást, és mindent megteszünk a másikért, és nem holmi idióta "íratlan szabályokkal", meg elvárásokkal foglalkozunk...


Hopp!

2016. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
32%

Figyeltél? Ügyi vagy! (TAPS) Fiú vagyok, és sokmindenre meghívtam a barátnőm, ahogy ő is engem! Mert ketten vagyunk, és egymást egészítjük ki! Szeretjük egymást, és mindent megteszünk a másikért, és nem holmi idióta "íratlan szabályokkal", meg elvárásokkal foglalkozunk...


Hopp!


24/F

2016. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!