Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normalis dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normalis dolog?

Figyelt kérdés

Eloszor is elnezest a felreutesek es az ekezetek hianya miatt. Mobilrol irok. :)

Eppen ezert nagyon tenyszeru leszek:


En 40 leszek par nap mulva

A lany szinten,de csak 38

Gyerek nincs sajnos,bar EN nagyon szeretnek

O ket muszakos nover 12 oraban,plusz mar csak 2 mellekallasa van,mert a harmadikat nem kis balheval lemondattam vele.

En 8 oras vagyok

Anyagi gondok igazabol nincsenek,de neki elorelatoan "muszaj" csinalnia,mert mi van ha... Mondja o.

Atlag havi 10-40ezret el tudunk tenni,de o megy maszekolni es rohadtul unom mar,mert:

E miatt kb napi 3 orat tudunk egyutt tolteni,amiben MINDEN benne van es ez nekem keves.

Ugy van benne minden hogy a teloja allandoan online van,es 5 percenkwnt ugrik ra hogy facebook,messenger,viber ,stb. Most ez hivj,most az.

Van nap h egesz vegig rajta log.

Most en vagyok a hulye h ez zavar ?! o_0

Valamint allandoan bulizni akar. Oke,de szerintem az ejszakaba nyulo bulizasokat mar nem igazan kellene eroltetni. En dog faradt vagyok,mert fel otkor kelek.. Egyebkent o is.

De o "sosem" faradt. Aha. Kb 30 masodperc alatt elalszik,akar az olemben is!

De bulizni akar mindig. Jo ,ezer eve nem volt,nelkulem is elmenne. Sajnos.

Nyilvan nem tetszik nekem..

Hiaba kerem h legalabb egy estere lojje le a netet. Nem akarja. Ja,fuggo. Mondtam is neki,probaltam megbeszelni vele,de ebbol nem enged.


A buli iranti vagyat meg csak fokozza az egyebkent jo fej,szinten 40es kolleganoje,aki elvalt es most eli nagyon sokadik teenager korszakat. Ugy erzem hogy visszahuz minket a "haladasban".


Szerintetek mit kellene tennem? Igazabol a fenti problemak ugy 3 honapja kezdtek jelentkezni,elotte nem volt semmi ilyen gond.

Egyebkent kozel egy eve vagyunk egyutt.


Meglatas? :-/


2016. jan. 14. 09:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Es azt kihagytam a tortenetbol hogy o mar LEGALABB 10 evet vegigbulizott/szorakozott,eleg intenziven....
2016. jan. 14. 10:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem passzoltok egymáshoz, túlságosan korlátozni akarod. Te már lenyugodnál, de neki még nem fekszik ez a nyugis stílus. Attól még mert te azt látod, egy pillanat alatt elalszik, ő jobban tudja, mihez van kedve, mitől érzi éppen jól magát.
2016. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lehet csak egy kellék vagy mellette hogy ne legyen egyedül,de beszélj vele.
2016. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem passzoltok!


Biztos nagyon intenzív az életetek együtt, de neki nélküled is elég intenzív. Nem adsz neki pluszt, különben nem vágyna el így bulizni és netezni éjjel-nappal!


Biztos valami múltbéli dolog miatt alakult ez ki nála, esetleg elpazarolt éveket egy pasira,és azóta inkább kiéli magát. A pénz dologtól való félelem, hogy inkább dolgozik 2-3helyen is azt mutatja, hogy aggódik, de szeretne még élni és kiélvezni a lehetőséget.


Neked egy nyugodtabb nő kellene,aki céltudatosabb és hasonló jövőt képzel el.


Írtad, te már babára vágynál, hát jobb,ha keresel inkább egy anyatípust!

2016. jan. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

En ugy gondolom egy bizonyos kor utan mar merlegelni kellene a dolgokat,nem ?


Egyebkent van racio a valaszokban sajnos.

2016. jan. 14. 10:57
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen,15 evig vergodott egy idiota es bunko ,embernek kevesbe nevezheto eloleny mellett. Pluszkent meg annyit hogy szegenykem szulei mar nem elnek. Rak. O meg sugarterapian dolgozik. Eleg bonyolult a szitu. Vannak meg dolgok ,szerintem osszefuggesek is,de ezeket igyfejbol mindet nem tudom leirni..

Szoval szerintem o nem veletlenul ilyen.

2016. jan. 14. 11:24
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
A nővéri munka rohadtul alulfizetett és nem eléggé elismert meló. Szerintem örülj neki, hogy ilyen szorgalmas, dolgos nőd van. Komolyan mondom, a férfiaknak nem tetxzik, ha keveset dolgozik a nő, az se, ha sokat. Én azt is elhiszem, hogy kevés az a 3 óra, de az ilyen elvi különbségek, mint pl a gyerekvállalás vagy a bulizás már hamarabb ki kellett volna, hogy bukjon. Se az ő se a te felfogásoddal nincsen baj, egyszerűen csak nehezen összeegyeztethet a kettő. Nyilvánvalóan más igényeitek és elképzeléseitek vannak a kapcsolatot és a jövőt illetően. Vagy meg tudjátok beszélni és megoldjátok, vagy csak rosszabb lesz
2016. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!