Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális dolog autóban szexelni rendszeresen?

Figyelt kérdés
Miért furcsállják ezt sokan az ismerőseim közül? Mi úgy szoktuk hogy elmegyünk erdős helyre, és elvagyunk a kocsiban, én iszogatok is ha hétvége van, dumálunk, telefonozunk, ha wcre kell menni kiszállunk akár hóban is. Órákig elvagyunk, ott is szexelünk. Van nálunk persze minden túlélő felszerelés, zsepi, nedves törlőkendő, kézfertőtlenítő, pléd stb. Évek óta így csináljuk, nincs más lehetőségünk, szóval meg kellett szoknunk, és így is tudjuk élvezni az együtt töltött időt. Miért szánakoznak, meg néznek hülyének emiatt akinek elmondom? Szerintem ha nincs más lehetőség (lakás), akkor ez is jobb mint a semmi, attól még nem kell szüzességi fogadalmat tenni. Ilyenkor télen havi egy éjszakára el szoktunk menni egy apartmanba, hogy azért meglegyen a meleg otthonos élmény is.
2016. jan. 8. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szomorú,de miért nem vállaljátok fel a kapcsolatot?
2016. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Felfüggesztésre vigyázzatok:D
2016. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. És ha csak nem vagytok szeretők, miért nem vállal fel, vagy vállaljátok fel a kapcsolatot? Havi egy ágy nem adja meg az érzést :)
2016. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Hát... őszinte leszek, de nekem ez olyan proli dolog. Ilyet csak az ilyen nagyon alacsony színvonalú lányok csinálnak, akiknek igazából minden mindegy csak kapjanak valamit "odalentre". Kocsiban izgi mondjuk egyszer, de hogy ott ücsörögjek, telefonozzak meg szexeljek órákat abban a kényelmetlenségben a hidegben, hát még mit nem... Te is szerintem tartsd egy kicsit többre magad.
2016. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja, és gondolom, fiatalok vagytok. A szüleitek mit szólnak, hogy ti órákon át elvagytok? Nem is értem, mit gondolnak, hol vagytok.
2016. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem kár volt kiírni ezt a kérdést, mert mindenkinek más a normális. Ha valami miatt csak ez a lehetőség és nektek ez így jó, akkor nincs gond.

Nekem teljesen mindegy lenne egyébként, ha jó a szex akkor mindegy hol történik.

2016. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez elég szánalmasan hangzik.
2016. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs ezzel semmi baj fiataloknál. Nagyon sokan így csinálják, csak nem vállalják fel. Te se reklámozd az ismerőseidnek. :) Én is voltam ilyen helyzetbe, megértelek. Valóban el lehet lenni órákig az autóban, közbe menni ide-oda, én sokszor vissza is sírom ezeket az éjszakáimat. Olyan kötetlen, gondok nélküli. De valóban vannak olyanok akik ezt el se tudják képzelni, hogy úristen mit lehet csinálni annyi ideig, meg úristen ott szexelni állandóan:D Amíg nektek jó, csináljátok, mással ne foglalkozz.
2016. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem az, hogy nem normális, csak olyan... gimis.
2016. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs más lehetőségetek akkor érthető,normális.Azóta mondjuk jobb a helyzetünk,mert náluk gyakrabban vagyunk azóta ketten,akkor van lehetőségünk ágyban,illetve máskor kint,este hát konyhában/szobában,nem tudom minek hívjam(konyhabútorok is ott vannak,de "szobabútorok is vannak 1-2) is)ülve(mondjuk nekem még ez is kellemetlen,de jobb mint a nagyon kevés alkalom ami előtte volt)vagy a fürdőben zuhanyzásnál halkan...de eleinte nekünk sem volt nagyon lehetőségünk,vagyis hát ilyen havi 1-2 alkalom,vagy nála,vagy nálam,mondjuk én idegenkedem attól hogy autóban,szóval ilyet mi nem csináltunk,de nem tartom lenézendőnek.
2016. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!