Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az hogy a párom, én és egy srác akivel majdnem megcsalt a barátnőm, elmegyunk együtt bulizni?

Figyelt kérdés
Majdnem szetszakitotta a családot a srác, se én adok egy esélyt a kapcsolat rendezesere, úgy, hogy elmegyunk hárman inni, biliardozni. Nagy marhaság ez? Egy helyen dolgozunk mind a hárman, muszaly rendezni a kapcsolatot. A párom elvileg már nem vonzódik hozha, és a gyerek is valltig ezt állítja. De ott a félsz bennem, hogy mi van ha mégis egymásra kattanak ilyen kiruccanasok alkalmával??

2016. jan. 15. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de szerintem ez így egyáltalán nem okés! Ne legyél papucs! Én legalábbis biztosan nem tudnék férfiként felnézni arra, aki jópofizik az esetleges szeretőmmel.

Munkából meg lehet nézni másikat, és talán barátnőből is.

27/N

2016. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Jó kis édes-hármas......

Szóval meg akarod bolygatni a méhkast hátha sikerül tisztázni a dolgokat. Ez egy kétélű fegyver és nem lehet megjósolni mi lesz a vége.

Mivel azt mondod, hogy egy helyen dolgoztok így gondolom minden nap látjátok egymást.....ha szarul sül el nagy sértődések lehetnek belőle...és pontosan ezért nem tenném.

Sajnos volt már részem ilyenben és nem kívánom senkinek. Bízzad ezt a párodra....elmondhatod, hogy félsz van Benned a kapcsolatukat illetően, de mást nem tennék.

Ha a párod hozzád vonzódik akkor úgy is viselkedik Veled, ha kinézeget a kapcsolatból azt észre fogod venni és akkor veszed a kalapod és kész. Teljesen felesleges ezen kattognod,mert ezt nem tudod befolyásolni bármennyire is szeretnéd.

37F

2016. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
;)
2016. jan. 15. 17:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Verekedés lett a vége plusz egy törött boka nekem. Ennyi. Nem volt jó ötlet. Nem tudtam elvonatkoztatni a dolgoktól. Sajna ez van. Most én vagyok a.gonosz unnepronto
2016. jan. 16. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt jo otlet alapbol:/
2016. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alkonyat feeling. Nem javaslom.
2016. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!