Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan lány aki rengete...

Van itt olyan lány aki rengeteget eszik mégis nagyon vékony? 16/l

Figyelt kérdés
168cm 45kg vagyok és néha félek hogy valami nincs rendben mert RENGETEGET zabálok és mégis ... És ma egy osztálytársam a fejemhezvágta hogy tuti valami súlyos betegségem van és őszintén szólva enyhén becsináltam. Igaz hogy heti hatszor 1,5 órát keményen edzek de ez akkor is fura. És utállom hogy csomóan bulémiásnak tartanak mert látják hogy milyen szintű ételmennyiséget megeszek és mégis így nézek ki. Félreértés ne essék nem eszek túlzottan egészségtelenül . Nem zabálok hamburgert meg csokit éjjel nappal szimplán csak rengeteget. De komolyan többet eszek mint a legtöbb fiuhaverom. Volt olyan hogy egyedül megettem egy 42cm es pizzát vacsorára a szülinapomon. Szerintetek is gáz van?
2016. febr. 3. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem gondolnám, hogy gáz van. NAGYON szór az emberek energiaigénye. Nyilván gyors az anyagcseréd, erre rájön egy csomó edzés... Van ilyen :)

Nem irigyellek, így azért nem könnyű izmot építeni...

2016. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag a hét minden napján keményen edzel, nem meglepő ha vékony vagy főleg ha eleve ilyen az alkatod.. De miért edzel ilyen sokat? És mit takar ez az edzés?
2016. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szertornázok . Hát apa az edzőm úgyhogy nincs mit tenni.
2016. febr. 3. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Addig örülj amíg ilyen! :D

Én 158cm vagyok és 45kg, csak 22 éves :D 16 évesen 42kg voltam és a vállaim szélesebbek voltak mint a csípőm (lovaglás), bármit ehettem bármivel, most már azért visszafogom magam (sajnos pajzsmirigy alulműködésem lett, ekkor jött fel 3kg, de nem bántam, hamar kiderült, beállt a gyógyszer és le is ment). Kamaszodsz is, sportolsz is, ég a kalória rendesen, más a fél karját adná ezért! Eljön majd az idő amikor kicsit lelassul ez függetlenül a sporttól (nőiesedés, a korral jön a lassabb anyagcsere, kalóriaigény lecsökken, hormonváltozás, akkor elmúlik ez a bulimiás dolog, nekem is 19évesen lett szélesebb a csípőm, azóta homokóra vagyok :), ne aggódj! :)

2016. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális,ne aggódj,csak irigyek.
2016. febr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Genetika.:)

Haverom is ilyen csak ő fiú.Annyit zabál hogy az valami hihetetlen de tök normális alakja van.

2016. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van,tini korban sok fiatal van aki tonna számra eszi a kaját,hisz fejlődésben van mêgis vékony.
2016. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!