Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Milyen érzés az,...

Lányok, nők! Milyen érzés az, amikor menstruáltok és nem tampon van bent, hanem betét van a bugyiban? Lehet konkrétan érezni, ahogy folyik a vér bele a betétbe, aztán egy ideig ott van rajta, vagy mi?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, ezért nemigazán van viszonyítási alapom. :)
2010. márc. 29. 17:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%

Én mindig is betétet használtam,és nem is lehet látni kívülről hogy betétet használsz és semmi kellemetlen érzés nincs,nem érzeni hogy folyik bele,és rendesen bennt tartja,meg már vannak illatosítottak is,mert ilyenkor kicsit nekem kifinomul a szaglásom és ha wc-re megyek megérzem ha másnak megvan.És az illatosított elnyomja a szagokat.


Semmit nem érzel.DE mért érdekel?

2010. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Azért érdekel, mert ez egy olyan dolog, amit fiúként sohasem élhetek át, viszont kiváncsi voltam rá, hogy milyen.


Egyébként milyen szaga van annak, amikor megvan? Ilyen vérszag keveredve puncinedv-szaggal?

2010. márc. 30. 12:39
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Büdös,kellemetlen. Főleg nyáron..A tamponra mondják hogy egészségtelen,miközben a betét sem hiszem hogy egészségesebb,ülni a saját alvadt,bomladó véreden,a szellőzésről nem is beszélve..én soha többé nem használnék betétet.
2010. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,vérszaga van,de ezt akkor lehet érezni,ha wc-zni mész és már kigomoltad a gatyád és az sem mindegy hogy alapjában milyen erősségű a vérzésed.Ha erősebb akkor a vér szaga is,hát ilyenkor nincs nemiszerv szag,csak vér.A vér mindent elnyom,de ezt csak mi nők érezzük.Azért remélem nem valami perverz vagy,aki erre izgul.Egyébként hogy kíváncsiságodat kielégítsem,néha olvadt kisebb vér darabok is távozank belőlünk,ezért is jobb a betét,legalább is ebből a szempontból.
2010. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Na azért nem a saját véredben tocsogsz,azért ez a hozzászólás durva,hisz a betét belsejébe kerül a vér és ott tárolódik,meg azért igazából orvosok foglalkoztak vele,csak mi gondoljuk hogy ez nagy vérmennyiség,de nem az.Ja és cserélgetni is lehet,meg van illatosított betét és tisztasági is.Mért a fiúkkal is előfordul,hogy magömlésük van,olyankor ők is kénytlenek a saját ragados válladékú alsójukban lenni,ha suliban történik ez velük.Nézd leírva lehet durva,de ez természetes dolog.
2010. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%
Ez attól függ hogy milyen erős a vérzésed, ha valaki szerencsés annak csak egy pár csepp, ha nem vagy szerencsés napokig folyik, főleg szülés után. A mostani betéteket nem érzed mert vékonyak és puhák, néhány perc alatt elfelejted hogy rajtad vannak de ha nem elég a normál betét akkor sok nő (én is)durvább dolgokat hordok, például inkontinencia betétet ami már kész pelenka érzés. Én 43 éves vagyok és már lassan 30 éve menstruálok, nagyon erősen, akkor amikor 16-17 éves voltam csak vatta meg rongy volt, az durva volt, mert nagyon látszott meg zörgött, 18 évesen a egyetemi vizsgára hogy ne ázzak át úgy mentem hogy egy törölköző volt összehajtogatva a bugyimba, meg egy nagy darab nejlon hogy ne ázzak át + még 2 bugyi hogy ne csúszkáljon, persze szó sem volt nadrágról szoknyába voltam és a vizsgáltató tanár többször hivott ki a táblához és ahogy lépkedtem mindenki hallotta recs-recs a szoknyám alatt és ahányszor felálltam egy fél deci jött ki belőlem , érezem hogy szinte a derekamig csupa vér vagyok. Na ne tudd meg milyen érzés volt.
2010. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Érzésnek nem jó,mert zavaró,de tényleg jók a mai betétek és az egyéntől is függ mennyire kellemetlen,valakinek ilyenkor görcsöl erősen a hasa és gyakori hasmenése is van,hisz ilyenkor a szervezetünk tisztul,valakinek meg semmi baja nincs és tényleg 4 naptól akár 12 napig is tarthat,de az átlag az 5-7 nap szokott lenni
2010. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is rég használtam már betétet, de azt tudom, hogy nagyon utáltam. Állandóan elcsúszott, meg ha már egy csöppnyi vér is folyt, jött a szaga. Meg még egy gondom volt: ha kifolyik egy igazán kicsi, akkor nem kell azonnal kicserélni. De szerintem undorító órákig a nemi úton kijött vérben ázni. : )
2010. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én nem szoktam baleseteket szenvedni betéttel sem,szárnyasat használok és illatosítottat,és én sem áztam a véremben.Egyébként szoktam cserélni is.
2010. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet érezni azt is ahogy folyik a vér, ha erős nap jön meg akkor meg konkrétan azt, ahogy "lezúdul". A szaga meg bomlott vér szagú, iszonyatosan büdös.
2017. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!