Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Milyen érzés az,...

Lányok, nők! Milyen érzés az, amikor menstruáltok és nem tampon van bent, hanem betét van a bugyiban? Lehet konkrétan érezni, ahogy folyik a vér bele a betétbe, aztán egy ideig ott van rajta, vagy mi?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, ezért nemigazán van viszonyítási alapom. :)
2010. márc. 29. 17:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
95%

A mai beteteket mar nem lehet erezni, sem hallani. Semmi ilyesmi nincs. Tangát is lehet hordani, több olyan betet is van, ami ezt lehetove teszi. Jó minosegut kell venni\választani es akkor semmit se érez az ember. A legtöbb betet elnyeli a "folyadékot" es teljesen "száraz" érzést biztosít. Valóban van olyan, amikor pl ulesbol felállást kovetoen elönt (ez az első egy -két napban előfordul valakiknel). És valóban hallottam olyat, hogy erezni valakin, hogy menstruál. A veret talan.. Nem tudom. De a legtöbb nőn nem érezni, nem büdös. Ha valaki rendszeresen tisztalkodik, jo minosegut hasznal es rendszeresen cseréli nincs szaga.

Az erősebb napokon, akinek extra erős, használhat tampont es betétet egyszerre. Igy nem lesz gond. Sokan ellenzik a tampont a toxikus sokk szindróma miatt. Igy jobb ha valtogatja az ember, es csak akkor használ tampont ha szükséges (pl fehér nadrág...stb.stb).

Szóval nem, nem kényelmetlen, nem büdös (általában!, de némelyik nőnél érezhető ilyen olyan okokbol...)

2018. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ha nem tampon van, akkor eros verzesnel, nagy loket vernel, hosszabb ules utani felallasnal lehet bizony erezni, hogy folyik le a ver. Es nagyon ijeszto erzes tud lenni. Az ember nem biztos benne, hogy ezt a betet beissza. Mint ahogy neha van is ebbol baleset.

Remelem, kivancsisagod nem erotikus termeszetu. Pocsek es kiszolgaltatott erzes tud lenni.

2020. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!