Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől van hogy tegnap...

Ez mitől van hogy tegnap enyhén menstruáltam pontosan időben jött meg de nagyon enyhén és másnap ma meg már nem jön vér?

Figyelt kérdés

Lehetek terhes? A párommal nem védekeztünk csak megszakítással de tényleg nem ment belém..

január 23-25 között csináltuk elég sokat.



2016. febr. 10. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Stresz is okozhatja.De a text megmondja.
2016. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mármint teszt. Holnap veszek..

ez gyanus hogy alhasi szúrásom volt de most nem érzek semmit semmi görcsölést a hasamba.csak felvagyok puffadva

2016. febr. 10. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:

A pufadasra :kapor,kömeny vagy anis tea mert emesztessel kapcsolatos utana lehet enni rizses ételt:hust,zsirt kerüljük.

Melegfürdö es kamila teaval felmosni akar a gyogyszertarbol kerni hüvelykupot ők tudjak,hogy mit.

2016. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A pufadasra :kapor,kömeny vagy anis tea mert emesztessel kapcsolatos utana lehet enni rizses ételt:hust,zsirt kerüljük.

Melegfürdö es kamila teaval felmosni akar a gyogyszertarbol kerni hüvelykupot ők tudjak,hogy mit es text.

2016. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az alhasi szurkálás lehet terhesség jele, és ilyen felelős szex mellett nem is lepődnék meg rajta...
2016. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

most megint vérzés van úgyhogy tuti nem vagyok terhes..


de igen amúgy mesni előtt mindig felpuffadok.tökre azt hittem lesz baba

:(

2016. febr. 11. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:

tokre azt hitted?

aki ilyen felelotlenul el nemi eletet, az meg maga is gyerek

mielobb konzultalj orvossal, ultrahangos vizsgalat lesz szukseges

2016. febr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!