Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit használtok éjszakára...

Ti mit használtok éjszakára és nappalra, amikor megvan nektek, és amivel nem áztok át?

Figyelt kérdés
Mennyi időnként cserélitek? Akik betétet használnak, kb mennyit használok el egy menzesz alatt?

2016. febr. 15. 18:57
 1/8 anonim válasza:
0%
én egy esernyő alatt nem ázok át.
2016. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tampon plusz tisztasági betét, éjszakára super plus tampon első éjszaka.
2016. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tampon :)
2016. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nappal: Jessa normál tampon (nagyon jó ára van, jó nedvszívó, könnyen kicsomagolható, könnyen felmegy) Libresse (megbízható; szuper csomagolás: roll press go) és Bella Herbs (nagyon gyorsan áttudom cserélni, megbízható, egyszer sem ázott át)

Éjszaka: mióta megjelent az O.B-nak az éjszakai (night) tamponja, csakis azt használom éjjelre... sokszor elcsúszott, melléfolyott a vér éjszaka, tamponnal reggel sokkal tisztábbnak érzem magam, remélem érted hogy értem :DD

a betétet kb 2 óránként, tampont 3-4 óránként

mindennap kb. 5 betétet(ha csak azt használok), 6 napos a menzeszem szóval olyan 30 körül...

2016. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok: "sokszor elcsúszott, mellé folyott a vér éjszaka" azt természetesen ott a betétre értettem :D csak félreérthető mert tamponos vélemény közé írtam
2016. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Betétet használok,nem nagyon szokott elcsúszni nekem.


Napi 4 betétet tuti használok,első 2 napban olyan 5 betét, utána elég a 4.


5-6 napos a menzeszem.

2016. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt a OB. Night- et hol lehet venni

Mennyiert ?

2016. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nappalra és éjszakára is Ob Night Procomfort super tampon+Always Ultra Platinum 3-as/4-es méret.


#7Én a Tescoban veszem kb.800 forintért.Sokkal jobb a nedszívó képpesége mint a simának.

2020. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!