Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orvosok/ Nők! Mitől lehet ez?...

Orvosok/ Nők! Mitől lehet ez? Bő 1-2 hete erős alhasi fájdalom, görcsök, és szagtalan, de intenzív folyás?

Figyelt kérdés

Mindenkinek nagyon megköszönöm, aki válaszol, esetleg tanácsot ad.

Már kezdek aggódni, ugyanis egy jó ideje folyamatos alhasi görcsökkel küzdök, olyan, mintha éppen menstruálnék, mert az alhasi fájdalom ahhoz fogható. Mindezek mellett erős, ugyanakkor szagtalan folyásom is van...szintúgy 2 hete...

Kezd aggasztani a dolog, mert egyrészt, egyáltalán nem menstruálok mostanában, így attól nem lehet + az idő, amióta tart...az sem kevés. :/

Létezik, hogy felfázás állna a háttérben..? Gyakori vizelési ingerem viszont nincsen.

Vagy esetleg valami vírus...?

Tapasztaltatok már hasonlót..? Nem szeretnék nőgyógyászhoz fordulni, de egyszerűen nem múlik, nem tudom, mitől lehet, és nagyon fáj a hasam... =/


21 éves vagyok.



2016. febr. 19. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Biztos nem fáj annyira, mert nem mész orvoshoz...

Amúgy ennek millió oka lehet, senki nem fogja tudni megmondani látatlanban, hogy mi bajod.

2016. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem az alhasi görcs petefészek cisztát jelentett. A folyás lehet független a görcstől, akár felfázás is lehet, vagy valamit összeszedtél. De mindenképp menj mihamarabb orvoshoz, mert nem játék!
2016. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nagyon fáj, most is. A fájdalom erősségét egyedül én tudom megítélni.

Az meg már más kérdés, hogy nem vagyok az a típus, aki mindennel orvoshoz fordul, főleg azért, mert időm sincsen...de ez már más téma.

2016. febr. 19. 22:25
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Ne is menj orvoshoz,még a végén kezelnének,hogy esetleg ne legyél meddő. Ilyen felelőtlen embereket...
2016. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Itt biztos sokan fognak tudni segíteni -.- És ha valaki ráhibázna a bajodra, hogy kezelnéd recept nélkül? Mert nem mindenre van ám vény nélküli (pláne ami használ is).

Az embernek mindig kell legyen ideje az egészségére a saját érdekében...

2016. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#2 válaszolónak köszönöm a választ!

#4 válaszolót nem kommentálom! Nem vitatkozás céljából írtam ki a kérdést! Annyit fűznék hozzá, hogy amíg nem vagy az illető helyében, szerintem ne nagyon dobálózz a szavakkal! Lehet, hogy Te felelőtlennek ítélsz meg így látatlanban (noha nem mintha különösebben érdekelne!), de fogalmad sincs a MIÉRTEKRŐL!

#5 válaszoló...Köszönöm a hozzászólást! Igazad van, kell, hogy legyen időm a saját egészségemre, csak ez nem mindig olyan egyszerű...a lényeg, hogy a mostani helyzet kissé kezd aggasztóvá válni...

2016. febr. 19. 22:39
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
4es vagyok, ok, akkor miért nem mész orvoshoz? az azért,mert csak,nem válasz
2016. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy sajnos nincs sok időm. Persze ha nem múlik (amiben viszont nagyon bízom, hogy mégis elmúlna pár napon belül), akkor lehet, hogy kénytelen leszek...

A kérdést azért írtam ki, hátha volt már valakivel hasonló, és nem is annyira "veszélyes" a dolog...Természetesen, semmit sem lehet biztosra megtippelni, de írtam, hogy amíg nem muszáj, nem mennék orvoshoz...

2016. febr. 19. 22:47
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
neked mi kell még ahhoz,hogy súlyosnak ítéld? össze akarsz esni a folyosón egy görcstől, vagy mire vársz? Felvázoltam egy elég rossz szövődményt,ami esetleg elrettent a további várakozástól, ez nem játék,nem olyasmi,mint a 2 hete fáj a fûlcimpám,mi lehet vele... Ha nap közben nincs időd,akkor irány az ügyelet,mondd,hogy elviselhetetlen a fájdalom,muszáj megvizsgáljanak,
2016. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A tanácsot azért köszönöm!
2016. febr. 19. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!