Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orvosok/ Nők! Mitől lehet ez?...

Orvosok/ Nők! Mitől lehet ez? Bő 1-2 hete erős alhasi fájdalom, görcsök, és szagtalan, de intenzív folyás?

Figyelt kérdés

Mindenkinek nagyon megköszönöm, aki válaszol, esetleg tanácsot ad.

Már kezdek aggódni, ugyanis egy jó ideje folyamatos alhasi görcsökkel küzdök, olyan, mintha éppen menstruálnék, mert az alhasi fájdalom ahhoz fogható. Mindezek mellett erős, ugyanakkor szagtalan folyásom is van...szintúgy 2 hete...

Kezd aggasztani a dolog, mert egyrészt, egyáltalán nem menstruálok mostanában, így attól nem lehet + az idő, amióta tart...az sem kevés. :/

Létezik, hogy felfázás állna a háttérben..? Gyakori vizelési ingerem viszont nincsen.

Vagy esetleg valami vírus...?

Tapasztaltatok már hasonlót..? Nem szeretnék nőgyógyászhoz fordulni, de egyszerűen nem múlik, nem tudom, mitől lehet, és nagyon fáj a hasam... =/


21 éves vagyok.



2016. febr. 19. 22:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem a petefészkem volt begyulladva,hetekig fájt a hasam,elmentem haziorvoshoz ő írt fel naprosyn nevű tablettát.
2016. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És a háziorvosod beléd látott, hogy petefészek gyulladásod van?
2016. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel van egy hüvelyi fertőzésed, amivel jó lesz, ha hétfőn rögtön az orvosnál kezdesz, ugyanis az alhasi görcsök nagyon arra utalnak, hogy esetleg felszálló fertőzésről van szó és mondjuk kialakulóban van, vagy már kialakult egy petefészek gyulladásod.

Nyugi, ez nem fog magától elmúlni, szóval ha valóban akarsz még gyereket, vagy nem akarsz kórházba kerülni, mert az esélyed megvan rá, akkor szánsz annyit a testedre és elmész az orvoshoz!!!

2016. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!