Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van az hogy reggel...

Miert van az hogy reggel elmegyek wcre (nem pisilni) es utana neha olyan puffadt vagyok meg kikene engednem egy kis levegot?

Figyelt kérdés
meg morog sokat a hasam. minden nap, ez miert van? /Elnezest hogy nincs ekezet, de nem MO-rol írok/
2008. szept. 20. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valami nincs rendben az emésztéseddel. Rágd meg jól az ételt és ne egyél gyorsan. Lehet kapni felpuffadásra gyógyszereket, ezek a gázokat apróbb molekulákká alakítják és így könnyebben távoznak illetve a nagyja felszívódik.
2008. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök hülyeség, nyilván éjjel nem evett!

A reggeli bélmozgás a felkelés után hamar beindul, ez azért van , mert éjjel nyugalmi állapotba a szervezet az alapfunkciókat látja csak el, de amikor felébredsz és mész pár métert , akkora belek és a vesék is aktívabbak lesznek, éjjel pedig csak emésztés volt..renben van így a dolog, menjkia wc-re és intézkedj, plusz örülj, ha nálad így van egyből..sok ember szenved, hogy felkel, nem indul el semmi folyamata, aztán amikor beér a munkahelyére, akkor aztán minden menne, csak a kényelmetlenség miatt visszatartják, így egész nap szenvednek a gázoktól.

Volt egy ilyen kollegám aki rendszerint érkezés után beült a wc-re, először csak sápadozott, aztán rájöttem hogy ez a baja, és szóltam, hogy minden reggel ha ilyen baja van késhet, vagy menjen itt a dolgára én addig tartom a frontot. Azóta sokkal jobban teltek a napjai, tehát ami ki akar jönni annak ki kell.

Ez ami neked van nem egy probléma, amit meg kell szüntetni, hanem egy jól működő szervezet..a puffadás pedig múlhat akár a kenyérfélén is amit vacsorázol.

2008. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!