Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Miért fáj?...

Mi lehet a baj? Miért fáj? Mit tegyünk ellene? Mi használ ez ez ellen? és stb. Normális válaszokat kérek, köszönöm. A történetem lent

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.A vizeletem gyakran nagyon szúrós szagú és sötét, ez ellen már próbálkoztam a több folyadék bevitellel, de nem segített,és a hasam alja a petefészeknél is gyakran fáj.Van, hogy fehér túró állag folyásom van, máskor nincs csak egy zselé szerű folyadék máskor normális folyás. Decemberben lefeküdtem a barátommal, aki nekem az első volt. Fájt, fájt rátudtam ez ezzel jár. Aztán nem fájt. És most egy pár hete nagyon fáj amikor berakja.Feszül és rettentően fáj egy darabig aztán minden rendben.A kisajkak részénél alul szokott fájni közvetlen a bemenetnél.Most vasárnap feküdtünk le de még mindig fáj. Az aktust szerencsére nem gátolja de nagyon kellemetlen az elején elképesztően fáj.Szerintem mindent leírtam, ami esetleg szükséges lehet.Köszönöm a válaszokat előre

#szex #aktus #fájdalom #vagina nyílásánál érzett fájdalom
2016. febr. 29. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Urológus - a felfázás -, és a nőgyógyász - a fájdalom - miatt.
2016. febr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vizelet és a fájdalom lehet felfázás, a petefészek szúró fájdalma ciszta.

A behatolásnál tapasztalt fájdalom lehet kidörzsöléstől vagy hogy még nem eléggé vagy nedves/nem vagy eléggé felizgulva.

Urológus-nőgyógyász kell, akinek őszintén el kell mondanod ezeket.

2016. febr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamit kihagytál, mégpedig azt, hogy voltál-e valaha orvosnál a problémáiddal. Ezek nem apró tünetek, amik akár természetesek is lehetnek, nagyon komoly problémára is utalhatnak!

Elsősorban a házi orvost kellett volna felkeresni, már akkor, amikor először észrevetted, hogy abnormális a vizeleted, ő elküldött volna vérvételre, vizeletvizsgálatra. Ezen kívül irány a nőgyógyász is a petefészek-fájdalmaddal, a szexuális aktus alatti fájdalmaddal!!!

2016. febr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!