Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti együtt tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti együtt tudnátok lenni egy olyan sráccal, aki rendetlen és kifejezetten szétszórt?

Figyelt kérdés
Vagy ez már kizárólagos ok?

2015. márc. 25. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Egy barátnő igen csak megtudja változtatni az embert
2015. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, hát hogy is mondjam.... én sem vagyok igazán rendmániás. :D
2015. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz rendetlen alatt? Ha az alsóját és egyéb szemetet szanaszét hagy, az nálam kizáró ok.

Viszont, ha szétszórt, mondjuk nem találja,nem emlékszik, hova teszi le a dolgait, az nem zavaró.

2015. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát ha ezen múlik összeszedek valami riherongyot :)
2015. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Velem? :O
2015. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem pakolok senki után,nem szeretem a káoszt a lakásban,úgyhogy nem.
2015. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, sőt. Kifejezetten zavarna ha rendmániás lenne.
2015. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha nem rajtam keresi az elhányt dolgait, akkor nem kizáró ok. de ha minden mondata azzal kezdődik, hogy hol van a... , na azt nem viselném el. hosszútávú együttélésről biztosan nem lehetne szó, nem vagyok hajlandó állandóan más után pakolni.
2015. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
Persze, hogy együtt tudnának lenni, legfőképpen akkor, ha az illeti egy szupermacsó alfahím. Akkor még egy népirtást is megbocsátanának neki. Szánalom!
2015. márc. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, neked meg mégis mibajod?


Amúgy mi mindketten rendetlenek vagyunk a párommal, sose zavart. Sokkal rosszabb lenne ha ő meg rendmániás lenne

2015. márc. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!