Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalat\tanács?

Tapasztalat\tanács?

Figyelt kérdés

Mindig megjött(rendszertelenül; 20-60 nap) eddig és utoljára 3hónapja jött meg,előtte egy évig kimaradt a menstruációm.Akkor maradt el egy évig amikor nagyon lefogytam és egészen addig nem jött meg amíg újra normális lett a testsúlyom(ez volt 3 hónapja).Most meg ugyanannyi kiló vagyok,egészséges és nem tudom mi lehet a baj :( voltunk nőgyógyásznál hasi ultrahangon és részletes vérképet is csináltunk és minden rendben.Nem tudom mi lehet a baj :( Minden tippet\tanácsot szívesen fogadok :)

16 L



2016. márc. 12. 20:29
 1/2 anonim válasza:
szia nekem is ilyen problémáim voltak, de az orvos azt mondta hogy kb 2-3 év kell hogy beálljon a rendszeres vérzés :)
2016. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha értem,köszönöm :)
2016. márc. 15. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!