Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion D 100-as hüvelytablettát...

Klion D 100-as hüvelytablettát kell szednem és bár tudom, hogy a kezelés alatt kerülendő a nemi élet ma a párommal sajnos elgyengültünk és együtt voltunk, mekkora problémát jelent ez?

Figyelt kérdés
Így utólag már fogom a fejem és tudom, hogy előbb kellett volna gondolkoznom de a párommal hosszabb ideig nem láttuk egymást és nagyon nehéz volt így ... ellent mondani. Így még meggyógyulhatok teljesen (még van 4db tabletta) vagy ez nagyon bekavart a dologba? Nekem még nem volt ilyen jellegű problémám, az orvosom azt mondta, hogy nagyon csúnya fertőzés (bár magam sem értem, hogy hogyan alakulhatott ki hiszen mindig nagyon odafigyeltünk, hogy higiénikusak legyünk ... Több mint másfél éve vagyunk együtt és most alakult ki először ilyen jellegű probléma... Kérem, hogy a negatív megjegyzésektől kíméljenek meg mert magam is belátom, hogy hibáztam. Olyan emberek válaszát várom akiknek már volt hasonló jellegű problémája! Előre is köszönöm!
2010. ápr. 2. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg fogsz gyógyulni. Viszont a párodat is kezelni kell, különben visszafertőz.
2010. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha a párodat nemis kezeltétek akkor teljesen felesleges vlt, mert amint meggyógyulsz visszafertőz. most lehet megint megfőrtözött, de sztem talán meggyógyulsz...
2010. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!