Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves vagyok. A mestruációm...

17 éves vagyok. A mestruációm 16 napot késett, ma este megjött. Tesztet még nem, csináltam holnap terveztem, Orvoshoz megyek a héten mert félek még. Esetleg leheek terhes?

Figyelt kérdés

Azt szeretném hozzátenni, hogy védekezünk óvszerrel. Egyszer sem szakadt ki.

Olyan volt, hogy az együttlétünk elején óvszer nélkül csináltuk, de utánna használtunk óvszert.

A tüneteim a következő:

Mellfeszülés,

Has csikarás ( has alsó részén).

( mellfeszülés menstruáció előtt 2-3 nappal szokott lenni, de modt hetek óta van)

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. márc. 16. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha akár egy percig is betette gumi nélkül, akkor nem védekeztetek..és igen lehetsz terhes.
2016. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha volt bent gumi nélkül akkor igen, lehetsz. Ha a menzesz után is jelentkeznek a tünetek, akkor valóban doki kell, mert (attól függően milyen volt a vérzés) még megjöhet az első 1-2hónapban terhesség mellett is.
2016. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, és ha negatív akkor nyugodj bele, hogy nem vagy terhes. Nem valószínű, hogy terhes vagy, főleg hogy meg is jött.
2016. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!