Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a Candidától? Mit tudtok ajánlani? Így jó lesz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fontos a szénhidrát, cukor csökkentése, de 17 éves diák vagyok heti 2000 forint zsebpénzem van amit magam keresek meg a szüleim nem tudják finanszírozni a diétát, de iszok cickafark teát, kurkunáz, fürdőzök a cickafarkban normafloret szedek, mellette a nőgyógyász által felírt hüvelykúpot szedem canestennel kenegetem, sok antibiotikumot szedtem. De a kenyeret nem igazán tudom mellőzni korpásat vettem.Legalább féléve szenvedek tőle nincs viszketés se folyás csak szex közbeni fájdalom (de már elviselhetetlen)és utánna is, feldagadt, ég, csíp.

2016. márc. 22. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy gomba? Voltál dokinál? Nekem nem annak tűnik.
2016. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom, hogy csinàlt-e a nőgyógyàsz menetét vagy csak rà mondta, hogy candida és írt föl valamilyen kúpot. Én fél évig jàrtam így nődokihoz és mindig màsfajta gyógyszert kaptam, hogy majd bevàlik valamelyik, aztàn meguntam és elkezdtem diétàzni, ami elég költséges dolog és van egy hosszú lista, hogy mit nem ehet az ember. Persze a cukor elhagyàsa a legfontosabb.
2016. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!