Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Genitális herpesz. Mit tegyek?

Genitális herpesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon elterjedt rajtam. A nőgyógyászom írt fe Acyclovir tablettát, én meg kenegetem krémmel is. A csiklóm mellett közvetlenűl van egy hatalmas ami már annyira nagy hogy a lábam kb mozgatni nem tudom ugy fáj.

Valakinek valami hasonló tapasztalata? Mennyi idő amikor már kimondottan érezhető a javulás? Egyéb tippek?

tegnap kezdtem a kezelést



2016. ápr. 15. 13:11
 1/1 geminih válasza:
Kicsit korai még javulást várni, ha hólyagok vannak,és kipukkantak, akkor feltétlenül fertőtlenítsd.pl. Betadinnal. Előtte továbbra is a herpesz elleni krém, olyan amelyikben acyklovír van. Esetleg patikában kevertethetsz magadnak cinkpasztát, mond hogy a szádra kell, akkor használd ha már gyógyuló félben van, fertőtlenítővel felváltva. Ha nagyon hólyagos, de már nem jön ki újabb, majd két hét mire teljesen eltűnik. Esetleg kicsivel hamarabb, nekem hólyag még nem sokszor volt. Remélem hasznát látod valamelyik szernek.
2016. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!