Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy viselitek a PMS-t?...

Ti hogy viselitek a PMS-t? Milyen módszereitek vannak? És miért csak most jönnek elő a tünetek?

Figyelt kérdés

Az utolsó kérdést megmagyarázva:amikor 2 éve elkezdtem menstruálni semmi tünetem nem volt, aztán egyre többet tapasztaltam ahogy teltek a hónapok mindig felfedeztem új "tüneteket". Ezek miért csak most jönnek elő?

Most ott tartok hogy már előtte pár nappal/ néha egy héttel fáj a hasam, ideges vagyok, lehangolt és negatív.

1-2 nappal előtte meg az első napokban borzalmasan depressziós és lehangolt vagyok, semmihez nincs kedvem, és senkihez nincs hangulatom, egy idő után ha nem hagynak békén elég goromba vagyok azzal aki hozzámszól.De ha nem szólnak hozzám attól meg csak lehangoltabb leszek, mintha senki nem szeretne, szóval az is baj ilyenkor.Minden miatt sírhatnékom van, akár örömtől akár szomorúságtól.

Nyűgös és fáradt vagyok, fáj a hasam, derekam,hátam, mellem,néha a fejem is és borzalmasan sokat eszek,nem tudok leállni az evéssel egész nap majszolok:(

Nem szeretnék ilyen idegbeteg meg érzelmileg labilis lenni, a körülöttem levő embereket sem szeretném megbántani és ezért utálom magam ilyenkor, olyan mintha nem tudnám irányítani saját magam, mintha minden egyes menstruációkor elárulna a saját testemxD De tényleg, hiába próbálom ilyenkor elkerülni az embereket hogy ne bántsak meg senkit, ez a suliban elég nehéz:D

Hogyan lehetne ezeken enyhíteni természetes módon? És meg fogom ezt valaha szokni? Mert olyan érzésem van hogy sose fogok hozzászokni><

16/l



2016. ápr. 20. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetes módon teákkal, tornákkal, mozgással. Nekem sem volt évekig semmi, mielőtt megjött, aztán egyre több tünet lett. Engem mondjuk annyira nem érdekelnek ezek a tünetek, csak annyi a fontos, hogy legyen nálam advil, mikor megjön :D
2016. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!