Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküliek ti hogy viselit...

Munkanélküliek ti hogy viselitek ezt el hogy nincs pénz és azt hogy igy sehova nemtudtok haladni, milyen munkakeresési módszereitek van?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Ugye te nem vagy munkanélküli? Csak mert ha igen akkor nagyon rossz a kérdésed. Teljesen felesleges sikertelen embereket kérdezni, abból úgyse tanulsz semmit.


Persze ha te sikeres vagy és csak érdekel mások mit csinálnak akkor nem szóltam.

2013. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De igen az vagyok , és igen lemaradt a vannak
2013. dec. 19. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem volt állásom(kb 7-8 hónap) minden nap órákig néztem az internetes álláshirdetéseket, cikkeket olvastam hogy interjúkon miként kell viselkedni, pár olyan interjúra is elmentem amiről előre nem lehetett tudni hogy mit szeretnének, és önerőből megtanultam egy idegen nyelvet.
2013. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már lassan ötletem se lesz hogy kéne keresni az e-mailekre nem is válaszolnak .

Ja és köszönöm az eddigi válaszokat

2013. dec. 19. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az hogy nincs pénz a legrosszabb, de nem ölbe tett kézzel ülök, fejlesztem magam ahogy tudom, angol-német tanulás megy 1000rel + szakmámból is nézek rengeteg videót, tananyagot azoktól kik benne dolgoznak.
2013. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért is bosszantó mert párommal babát tervezünk viszont a gyedhez kell az 1 év munkaviszony
2013. dec. 19. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nehezen viselem, pedig azt hittem tök könnyen fogok munkát találni, mert több nyelven beszélek és felsőfokú végzettségem van. Hát sajnos nem. A legtöbb helyről nem is kapok választ.

Voltam 1-2 interjún, ebből valamelyik csoportos interjú volt 30 emberrel és gyakorlatilag csak a szimpátiára alapoztak, nem a szakmai tapasztalatra.

Volt, hogy bementem az egyik drogériába, ahova eladót kerestek, de elküldtek azzal a címszóval, hogy nincs kereskedelmi vagy eladói végzettségem. Szóval nem könnyű.

Most az év végéig hagyok magamnak egy kis szünetet, utána megint rákapcsolok ezerrel.

Sokat gondolkodtam amúgy, hogy mi lehet velem a baj, valószínűleg túl kicsi az önbizalmam és nem vagyok elég rámenős. Ez sok munkáltatónak nem tetszik, úgyhogy a jövőben próbálok rajta változtatni.

Próbálom az elmémet is fejleszteni, meg külsőleg is többet adni magamra, elkezdeni sportolni stb. Az sosem árt.

2013. dec. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg folyamatban van a kulturális közmunka program. De először regisztrált álláskeresők kell legyetek (vagy rehabilitációs járadékban részesülők) és akkor tudtok jelentkezni. Ha van min. értségitek, akkor havi 96800 bruttót kaptok, ami nem sok ,de mégis pénz. A munkakör asszisztens/adminisztrátor (4112 FEOR), közművelődési területen és az ezzel járó adminisztrációval. Kapcsolatépítésre, helyezkedésre is jó, legalábbis amíg nincs más. Országos program, minden megyében kb. 200 ember juthat így munkához. Minden megyének van koordinátora és irodája. Annyiban tudok segíteni, hogy ki milyen megéhez tartozik adok elérhetőséget és nevet kinél lehet majd érdeklődni.
2013. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!