Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek hol jött meg az első?...

Nektek hol jött meg az első? Hogy reagáltatok rá? Kinek mondtátok meg elösször? Esetleg sztorik? (nem baj ha nem cikis) Kort is irjatok légyszi 13L (az enyém lent)

Figyelt kérdés

Nekem idén jött meg február 29.-én.(12 évesen,de tegnap töltöttem be a 13.at)

Hétvége volt. Még pizsibe voltam és elmentem WC-re és akkor láttam hogy megjött. Már fel voltam világosítva:suliba,itthon. Anyumnak szóltam: Anya, megjött az első! Ugye nekem 1éve jött egy csomag a Milanyok.hu-tol és anya azt mondta h abba ugye volt betét és addig azt rakjam be amíg elmegy a boltba..az éjszakám nagyon rossz volt átáztam :(( és márciusban pedig a rokonoknál is :((. Nekem az elő jele a mensi elòtt az volt hogy 2nappal az előtt elmúlt a fehérfolyásom! :O meg is lepődtem de nem foglalkoztam.. És rá 2napra megjött.. Bocsi hogy ilyen hosszú lett (ha van rá időd vagy csak szeretnéd Te is irj hosszút) Bunkók kerüljenek ;)



2016. ápr. 24. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Már felnőtt vagyok,11 évesen jött még,fel voltam világosítva,nem ijjedtem még.Suli után elmentem meglátogattam a mamám (2-3 km lakott tőlünk)és elmentem a mozsdóba,a wc papír narancssárgás majd véres lett,tudtam mi az,gyorsan wc paírt tettem a bugyimba,felöltöztem és kimentem megkérdezni a mamát van e betétje hál istennek volt.Aztán nem sokkal később anyu is megjött,elmondtam mi van,lefutottunk boltba,vettünk betétet.De 11 éves koromtól utána simán megvettem egyedül a betétet.Nekem a mensit után lett fehér folyásom és az első 2 évben elég rendszeresen jött még,de sokáig tartott a mensim 10-12 napig is,tehát épp hogy elmúlt a mensim 2 hétre újra megjött.


És az előjel annyi volt hogy fájt a hasam pár héttel korábban többször.

2016. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem otthon jött meg. 9 évesen...

Fel voltam már világosítva e téren(is) de én úgy képzeltem hogy piros színű lesz xd.

De az első néhány ugye, még inkább barnás színű és tökre megijedtem😂

Eszembe sem jutott hogy ez mensi lehet. Letolt bugyival, aggódva mentem oda anyához:

-Anya! Meg fogok halni!

Mire szemügyre vette a barna foltot és felnevetett.

Elmagyarázta hogy az első néhány alkalommal valószínű, még ilyen színe lesz.


Szóval, ez a történet, amin még mai napig röhögünk ha eszünkbe jut😂

2016. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a komikat! De még jöhetnek 😉
2016. máj. 1. 21:32
 4/5 anonim válasza:
Én 13 éves voltam, egyedül voltam otthon, fel voltam világosítva, egyáltalán nem ijedtem meg, örültem neki, hogy végre nekem is megjött. Először anyukámnak és a nagymamámnak mondtam el. Épp pár héttel az előtt osztottak a suliban csomagokat amiben voltak betétek, menstruációs naptár, stb. Szóval mindjárt be is írtam a naptárba. Azóta is rendszeresen évről-évre, hónapról-hónapra feljegyzem a naptárakban.
2016. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Picur0306 válasza:
11 voltam,amikor megjött,miután épp hazamentem a suliból. Igazából tudtam,hogy mi az,de eléggé bepánikoltam, nem mondtam el senkinek,de reggel anyukám meglátta,hogy megjött. 18vagyok most.
2016. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!