Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányos apukák! Hogy reagáltato...

Lányos apukák! Hogy reagáltatok a lányotok első barátjára?

Figyelt kérdés
Könnyen kezeltétek a helyzetet, vagy nagyon furcsa volt hogy fiúja van?

2015. szept. 12. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem kezelik könnyen. Még azt se ha udvarló-jelöltke van, még azt se. Nálunk csak udvarló-jelöltke van 1 db. de mint a mérgezett egér rohangált fel alá a szobába,morogva mikor meghallotta, hogy randira fog menni:D Pedig majd nem 18 éves a lányom:)

Kénytelen vagyok emlékeztetni, hogy ő is volt kamasz:D

2015. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
nem mindegy hogy 15 év alatti vagy feletti a lányom. Alatta nem örülnék neki, felette, ha megismertem és normális a fiú akkor elfogadnám. Persze ésszerű kereteken belül.
2015. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Apám nagyon rosszul kezelte.

Most nincs senkim (nem apám miatt), így teljes az idill.

Azt hiszem, féltik a lányukat, s lehet, hogy pont azért, mert annak idején ők sem feltétlenül 100 % szerelemből jöttek össze egy lánnyal (ezt most nem tudom másképp megfogalmazni úgy, hogy ne moderálják) és ugyanezt gondolják a fiúról. Persze nem biztos, hogy így van :)

2015. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha rendes, normális, szerethető fiút hoz haza, aki jól bánik vele, azzal nem lenne gondom. Persze legyen legalább 15 éves a lányom, ez alatt a kor alatt kevésbé örülnék neki.
2015. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Lányos (még csak 11 éves a lányom) apaként szólalnék meg a témában. A lányom előbb utóbb (10-15 év múlva) ki fog repülni a családi fészekből. Mivel nem csak magamnak neveltem ezért ha jónéhány év múlva bemutatja a barátját majd igyekszem beletörődni (ha szimpatikus lesz). Persze a randi alatt én leszek a legidegesebb. :)
2015. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát nekem apám már kikerült a képből kamaszkoromra, de papám velünk élt és nevelgeted. Mikor hazahoztam az első barátom 20 éves nő voltam, és egész este azt hallgattam (szomszéd szobában lakok), hogy milyen aljas módszerekkel kínozza meg a fiút,ha csak kihasznál. Úgy 4 év kellett mire belenyugodott a helyzetbe.
2015. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Szimplán megfenyegette a barátomat, hogy le ne késse az utolső buszát ;)


Bár amikor házassagkötéskor átadott a férjemnek akkor is megfenyegette, hogy vele gyűlik meg a baja, ha nem lesz olyan jő férj, mint ígérte :)


Egyébként ez így viccesen hangzik.. Az is, mert jól kijönnek..

Az exeimmel sem volt bajuk(nem volt túl sok)

De apu nagyon-nagyon-nagyon nehezen vette, bár igyekezett nem mutatni

2015. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megdöbbentően jól kezelte.

Egyke lánygyerek vagyok, mindig úgy képzeltük anyukámmal, hogy apu elüldözi majd az "udvarlókat". Szerencsére nem így volt. Kb 11 lehettem, amikor nevelő lett egy kollégiumban, és onnantól látta, hogy milyen lehet egy tini lány/fiú viselkedése a szüleivel, a tanáraival stb. Iszonyatosan boldog volt, hogy én "normális" gyerek voltam, és "normális" pasit vittem haza. 16 voltam akkor, most 26 vagyok, az a kapcsolat 4 évig tartott- nekünk. Ők még a mai napig tartják a kapcsolatot. :D :D :D Nem zavar, mert engem nem terhel a dologgal.

2015. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!