Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cytologiai leletem HPV CIN1,...

Cytologiai leletem HPV CIN1, P3, egyéb: gyulladás, laphám metaplasia. Holnap megyek vissza. Mire szamithatok?

Figyelt kérdés

Kaptam 2x50db Isoprinozin tablettat, Klion D 10 db kúpot.

Ez volt februarban, holnap kell visszamennem. Ujra kenetet vesznek es megint 6 het az eredmenyig? Valakinek allapitottak meg hasonlot?(Hozzateszem ebben a varosban mindenkinek azt mondjak, hogy hpv-s)



2016. ápr. 24. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
melyik város ez?
2016. ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
kérlek szépen ide orvosi vélemény nem kell !
2016. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tipizálták már a HPV-t? Vagy csak a citológiai leleteden áll, hogy HPV gyanús. Mert ha rajta áll, akkor el kell küldeniük a kenetet tipizálásra...és ha rajta áll, akkor bizony van is HPV, nem csak mondják sajnos...:(
2016. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a megkesett valaszert. Igen, tipizaltak mar. 31-es genotipus. Holnap megyek vissza, cytologia, ujabb 6 het. 1honapja ujra Isoprinosint irt az orvos, amiről az asszistens ezekkel a szavakkal(!): "lo..szt nem er" beszelt meg legutobb, mikor latta, hogy nem hasznalt semmit. Grapefruit mag kivonatot hasznaltam, kivancsi leszek.
2016. aug. 21. 23:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló eredményem volt nekem is.


az én rákszűrésem eredményei:(

1. P3 ASC-US 2016.01. Klion+Isoprinozin (3hónap)

2. P3 LSIL CIN1 2016.04 Isoprinozin (3hónap)

3. P3 LSIL CIN1 2016.07


HPV: 33,16,18 :(


Fél évig szedtem az immunerősítőt( 3*2 14 napig, majd két hét szünet)


Amíg nem rosszabbodik az eredmény, addig csak az immunerősítőket írják fel.

"(Hozzateszem ebben a varosban mindenkinek azt mondjak, hogy hpv-s)" Az emberek 80%-a HPV vírussal fertőzött. VISZONT mivel nem TB támogatott a HPV szűrés, ezért TB alapon nem ellenőrzik automatikusan, csak ha elváltozást okoz, kettő darab P3-as lelet után.

2016. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elszomorito, hogy van még olyan orvos, aki még mindig izoprinozint ir fel egy CIN1-es HPV pozitív méhnyakrákszűrésre.

A klion D kuprol nem is beszélve.

Study-k bozonyítják, hogy az izoprinozinnek semmilyen jótékony hatása sincs a rossz cytologára. és emellett drága.

Ne legyetek birkak, nezzetek utana neten.


Ha rossza méhnyakrákszíűrés eredménye, azaz HPV pozitív- magas kockázatú, és CIN1, CIN2, CIN3, vagy P3 egy kolposzkópos vizsgálatra kell elmenni, olyanhoz aki ért hozzá, és a gyanús területekről boiopsziát kell venni.

Ezért annyi még a méhnyakrákos, mert ilyen hülyeségekkel kezelik a betegeket.

2016. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, és hol van olyan orvos?
2022. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!