Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha feldugom a tampont miért...

Ha feldugom a tampont miért nyílal be egy ponton?

Figyelt kérdés
Az első nap mikor megjön...felhelyezem és fáj, belenyílal egy pontba még kb vagy 5 percig :S nem vékony de nem is vastag tampon...(szexuális életet élek)
2010. ápr. 7. 17:09
 1/4 anonim válasza:
nekem is szokott ilyen lenni,egyszerűen szűk a hüvelyem.Én is élek szexuális életet,de érted akkor más mert akkor felvagyok izgulva és tágabb.
2010. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ajánlanék figyelmedbe egy jó megoldást amihez se tampon se betét nem szükséges. Nappal is használhatod, vízbe is úszás közben és csak egyszer kell megvenni és nm is drága. Én nagyon szeretem még a hasi görcsök is elmúlnak. Sokkal jobb mint a tampon. Ha érdekel jelezd és küldök több infót

2010. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez a hülye hirdeti itt a tölcsérjét. nah az egy igénytelenség, ne hallgass rá.!
2010. ápr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a tamponokkal, csak néha fordul elő mikor épp megjön:) szal más bajom nincs xD nem is vennék olyat, jó ez
2010. ápr. 10. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!